- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Кардинал-Рівне - Ураган: анонс матчу (+відеотрансляція)

18 Травня 2019 (00:01)

Четверта та остання зустріч команд у сезоні дуже важлива, насамперед, для господарів майданчика, які ведуть боротьбу за золото.

Звітний матч стане вже четвертим для команд у цьому сезоні між собою. Треба зазначити, що кожна попередня гра була максимально насичена на цікаві події.

Наприклад, можна згадати матч третього туру, коли підопічні Станіслава Гончаренка вирвали перемогу на останніх секундах з рахунком 6:5, завдяки шаленому голу від Салтанова з льоту.

Потім був фантастичний трилер в Івано-Франківську, коли Кардинал вигравав після першого тайму з рахунком 4:0, але Дракони продемонстрували свій характер, забивши чотири голи у відповідь у другій половині матчу – 4:4.

Третім, і на даний момент, останнім матчем цих команд стала домашня гра Урагану проти Кардиналів, яка завершилася перемогою 7:1.

Зараз підопічні Гончаренка можуть розраховувати на боротьбу за четверту позицію, а наш Ураган продовжує переслідувати Продексім, який, до слова, вчора поступився Енергії з рахунком 2:3.

Мабуть найголовнішою новиною зі стану суперника перед звітним матчем, є той факт, що Ігор Салтанов пропустить решту протистоянь звітного сезону. Гравець, який в цьому сезоні викликався до складу національної збірної України, переніс операцію на між хребцеву грижу. Ми, зі свого боку, бажаємо Ігорю скорішого одужання і відновлення.

Тим не менш, якщо говорити про суто футзальні справи, то зазначимо, що Артем Фаренюк, який відстає всього лише на один м’яч у гонці бомбардирів сезону (18 проти 19), отримає додатковий шанс, аби здобути звання кращого голеодора сезону.

У попередньому турі Кардинал вдома зіграв внічию з ХІТом – 0:0, а наші Дракони здобули важку, але заслужену звитягу над Енергією – 3:2, забивши двічі на останніх хвилинах матчу.

Кардинал-Рівне (Рівне)–Ураган (Івано-Франківськ)
Арбітри:;Є. Диннік, А. Швець (обидва– Харків), В. Дзюра (Рівне)
Хронометрист:В. Самков (Рівне)
Спостерігач арбітражу:В. Олійник (Київ)

Початок матчу: субота (18 травня) – 13:00

Пряма трансляція:

Джерело
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.