- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Ураган перемагає в Рівному

19 Травня 2019 (09:40)

Підопічні Максима Павленка здобуливажку виїзну перемогу над рівненським "Кардинал-Рівне" та очолили турнірну таблицю. Херсонський "Продексім" програв у Львові.

Гра проти команди Станіслава Гончаренка була важкою, даруйте, ще до її початку. По-перше, Дрконам не могли допомогти Микитюк (продовжує відновлюватися після травми) та Фаренюк (перебір жовтих карток), а це, як ви розумієте, дуже серйозні втрати. По-друге, суто психологічна історія: наші гравці знали про те, що Продексім програв Енергії з рахунком 2:3, тому розуміли, що вкрай потрібно перемагати, адже тоді можна буде повернути лідируючу позицію.

Власне кажучи, будо видно, що наша команда дуже хотіла забити швидкий м’яч, що і підтвердили два потужні удари Когута і Шеремети. Але ця ставка не спрацювала, натомість, на жаль, Дракони досить швидко отримали м’яч у свої ворота. На 5-й хвилині матчу Колток, який розпочав гру у воротах в першому таймі, невдало виконав передачу у центральну зону, звідки Басич в один дотик повернув м’яча о Поночовного, а Володимир перекинув нашого кіпера – 1:0.

В такій ситуація підопічним Максима Павленка бажано було відігратися ще в першому таймі і, зазначимо, що їм вдалося це зробити. До перерви залишалося чотири хвилини, а Когут, який був одним з найпомітніших гравців на паркеті, точнісінько пробив у кут воріт – 1:1.

Що стосується другого тайму, то фактично він розпочався зі стовідсоткової нагоди Кардиналів, які могли вийти вдруге вийти вперед. Горпинич вийшов один на один з Кардашем, але переграти досвідченого Володимира в очній дуелі не вдалося.

Можливо, цей момент в якійсь мірі став переломним. Більше того, рівно за десять хвилин до завершення матчу Дракони створили момент, який цілком міг відправити, говорячи боксерською термінологією, молоду команду Гончаренка у нокдаун. Роман Кордоба потужно пробив з лівого флангу, а м’яч, рикошетом від Ардашнікова, опинився у воротах. Черговий авто гол Кардиналів в цьому сезоні – 1:2.

А ще через дві хвилини Поночовний необачно вирішив обіграти одразу двох гравців Урагану, м’яч втратив, а Лисенко спочатку відмінно розхитав захисника опонентів, потім класно віддав на Абакшина, а Даниїл пробив точно у кут воріт – 1:3.

Але на цьому інтрига не померла, адже майже за шість хвилин до завершення матчу Кардинал пішов грати з п’ятим польовим, і на 37-й хвилині матчу Ардашніков замкнув простріл з лівого флангу, реабілітувавшись таким чином за авто гол – 2:3.

Звичайно Кардинали і надалі продовжили нагнітати ситуацію, але двічі помилилися про розіграші п’ятого польового. Спочатку Лисенко відмінно пробив майже з власного штрафного майданчику у порожні ворота, додавши до свого «асиста» ще й забитий м’яч, а потім Кордоба скористався помилкою Мануйленко і метрів з 13 розстріляв порожні ворота Кардиналів – 2:5!  

Дракони повертаються на першу позицію!

 «Кардинал-Рівне» (Рівне) – «Ураган» (Івано-Франківськ) – 2:5
Голи: Поночовний (5), Ардашніков (37) – Когут (16), Ардашніков (30, автогол), Абакшин (32), Лисенко (38), Кордоба (39) 
«Кардинал-Рівне»: Морикишка – Корнєв, Ардашніков, Кравчук, Кравцов – Мануйленко, Поночовний, Басич, Горпинич – Іванюк. 
«Ураган»: Колток (Кардаш, 21) – Федюк, Кордоба, Сторожук, Когут – Лисенко, Лебідь, Шеремета, Абакшин. 
Попередження: Федюк (22).

 

Джерело
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.