- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Продексім - Ураган: анонс матчу (+онлайн трансляція)

07 Червня 2019 (15:55)

Своєрідний фінал чемпіонату України очікує на нас завтра у Херсоні. У разі перемоги "Ураган" дуже суттєво наближаються до своєї мрії - здобуття золотих медалей.

Перед звітним туром Ураган випереджає Продексім на один заліковий бал (36 проти 35), але у фінальному турі херсонська команда зіграє проти Титану, отримавши залізні три бали. Тож фактично, на 90% все буде вирішено у Херсоні у суботу, після фінальної сирени матчу Продексім - Ураган.

Враховуючи оновлений формат звітного сезону, Дракони і Мельники грали між собою вже безліч разів. І мова йде не тільки про регулярний чемпіонат, а й про Кубкові двобої. У фінальному матчі за Кубок Ліги Ураган переміг Продексім з рахунком 3:2, а у вирішальному двобої за Кубок України Дракони здолали Мельників з рахунком 4:1. Але останній матч команд в регулярному чемпіонаті, який відбувся на паркеті манежу КФВ, закінчився перемогою херсонської команди з рахунком 1:2.

Чому ми згадували очне протистояння двох наставників? А все тому що, кожен з тренерів головних претендентів на чемпіонство, має, що запропонувати свому опоненту у майбутньому протистоянні. Безумовно, не можемо ми пройти і повз протистояння головних бомбардирів команд - Фаренюка і Білоцерківця. Микола має в своєму активі 17 забитих голів і фактично один матч в запасі (адже проти Титану в заключному турі херсонська команда отримає "технічну" перемогу з рахунком 5:0), а Фаренюк, який випереджає свого опонента на один гол, але відстає від Салтанова на таку ж кількість результативних ударів, зіграє проти Продексіму, а також проти Енергії. 

З моменту останнього протистояння команд в рамках регулярного чемпіонату, у обох колективів є свої зміни у складі. По-перше, що апріорі зрозуміло, Андрій Цілик точно не зіграє з Мельниками, адже він залишив Ураган у статусі вільного агенту. По-друге, Роніньйо отримав червону картку у матчі попереднього туру з ХІТОМ, тому звітний матч пропустить через дискваліфікацію, а також Дракони очікують повернення на паркет Микитюка, який пропустив останній місяць через травму. Також можна бути впевненим, що на моральному підйомі зіграє Даниїл Абакшин, який на минулому тижні отримав звання кращого гравця місяця в Екстра-Лізі.

Якщо згадувати останні матчі команд в Екстра-Лізі, то Продексім втратив очки у супер напруженому двобої з ХІТОМ, яке завершилося нічиєю 3:3, а Ураган "відпочивав" у матчі з Титаном, здобувши три залікових пункти. 

Чекаємо усіх вболівальників Драконів біля моніторів їх гаджетів, направляючи позитивні флюїди на адресу наших гравців!

«Продексім» (Херсон) – «Ураган» (Івано-Франківськ)
Арбітри: Є. Гордієнко (Одеса), Р. Лутій (Київ), С. Черноусов (Херсон)
Хронометрист: Л. Ягупов (Херсон)
Спостерігач арбітражу: В. Кузьменко (Київ)

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.