- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Василь БАЛАНИК: "Намагатимусь працювати на всі сто як на майданчику, так і поза ним"

21 Червня 2019 (21:15)

Граючий помічник тренера "Урагану-2-КФВ" Василь Баланик в інтерв'ю SPORT.IF.UA розповів про перехід до рідного клубу, нове амплуа та важливість підготовки юних футзалістів.

- Минуло два роки і ти знову "ураганівець". З якими емоціями повернувся у рідний клуб?
- Емоції, звісно, тільки позитивні, адже для мене це знову тренування кожного дня, чого відверто не вистачало останні два роки. До того ж під керівництвом Сергія Сергійовича Задорожного - професіонала своєї справи і хорошої людини. Насправді важко тренуватись по двічі-тричі на тиждень, тому дуже радий поверненню у звичний режим. Звісно, ще багато складових повпливали на мій перехід, але це одна з найосновніших і найпотрібніших.

- Як взагалі виник варіант з "Ураганом-2"?
- Ще півтори-два роки тому у мене була розмова з виконавчим директором клубу Олегом Збігневичем Ковальським. Тоді ми обговорювали можливість нашої співпраці і Олег Збігневич запропонував мені залишитись у якості тренера клубної Академії. Пропозиція мені сподобалась, та я все ж хотів продовжувати грати у футзал, не поєднюючи з тренерською роботою і сконцентруватись на чомусь одному, тому обрав "Візу-Вторму".

Вже після завершення поточного сезону підтримував форму разом з "Ураганом-2" під керівництвом Сергія Сергійовича. Дізнавшись, що наразі я тренуюсь з дублерами, мені зателефонував Олег Збігневич і нагадав про розмову дворічної давнини. Ми зустрілись, обговорили деталі співпраці, та й Сергій Сергійович був не проти, щоб я приєднався до команди.

- Несподіванкою стало й те, що ти повертаєшся у ранзі помічника тренера команди. Чому вирішив обрати саме це амплуа?
- Мені запропонували приєднатись до команди у якості гравця і допомагати Сергію Сергійовичу як на майданчику під час гри, так і за його межами, тому я не зовсім сам обирав амплуа. Та впевнений, для мене це буде цікавий досвід. Я намагатимусь допомагати і працювати на всі сто як на майданчику, так і поза ним! Але все ж відчуваю, що як гравець я зовсім не пограв, тому буду надолужувати та працювати і в цьому плані. Одним словом, все в моїх руках і ногах (сміється – ред.).

- Минулого сезону команда виборола бронзові нагороди Першої ліги, залишивши за бортом "Візу-Вторму", за яку донедавна ти виступав. Як оціниш загалом прогрес "Урагану-2" протягом сезону?
- Прогрес очевидний. На старті сезону ніхто й гадки не мав, що "Ураган-2" буде боротись за нагороди Першої ліги, але щоденні тренування і, звичайно, плідна праця гравців і тренерського штабу зробила свою справу. Тому кінцевий результат вважаю повністю закономірним і справедливим.

- Не секрет, що "Ураган-2" – це своєрідний трамплін між юнацьким та дорослим футзалом. На твою думку, наскільки важлива взагалі наявність "дублю"?
- Без "дублю" дуже важко готувати молодих гравців для першої команди. Це якраз та база в якій гравці набираються мужності, переходять з дитячого, юнацького футзалу у дорослий. Тому вважаю, що "дубль" - це важлива складова в структурі клубу для підготовки перспективної молоді і виховання власних висококласних футзалістів. Не менш важливим і є той факт, що друга команда бере участь у Першій лізі України, де виступають досвідчені гравці рівня Екстра-ліги.

- Раніше ти зміг подолати шлях від "Урагану-2" до основної команди. Поділись рецептом, як молодим гравцям не загубитись у вирі футзальних баталій?
- Тоді була трішки інша ситуація, адже було "омолодження" основної команди, і, якщо не помиляюсь, то одразу сім-вісім гравців перейшли до основи і я потрапив до їх числа. Звісно, тоді було більше шансів потрапити до основи. Але філософія "Урагану" полягає у якісній підготовці власних кадрів, тому найкращі обов'язково отримають шанс проявити себе і в Екстра-лізі. Рецепту як такого немає та праця на тренуваннях, самовіддача у матчах завжди винагороджуються. Тому потрібно старанно працювати кожного дня і все вдасться!

- Вже мав розмову з Сергієм Задорожним щодо завдань команди на наступний сезон?
- Як такої розмови щодо завдань не було, але всі ми розуміємо, що "бронза" минулого сезону - це хороший результат і знижувати вже поставлену планку ніхто не збирається. Тому будемо працювати і старатимемось вибороти нагороди якнайвищого гатунку. Минулого року хлопці продемонстрували, що можливо все, і новий сезон не виняток - потрібно працювати на чемпіонство!

Розмовляв Андрій МОКЛЯК

 
Коментарі
22. 6 .2019 (05:45) Vitalik
я є багаторічним вболівальником урагана і нічого не маю проти баланика,але дуже цікаво за які такі заслуги в його ще надто юному віці як для тренера його взяли помічником тренера??

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.