- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Наші профі. Футзал. Підсумки сезону: Україна

23 Червня 2019 (20:00)

"Урожайним" видався минулий сезон для прикарпатських футзалістів - Петро Шотурма та Ігор Корсун вибороли звання чемпіона України разом з "Продексімом", а Орест Боргун у складі "ХІТа" здобув "бронзу". Більше про виступи наших краян читайте в черговому підсумковому матеріалі серії "Наші профі. Футзал".

Петро Шотурма ("Продексім" Херсон)
26 матчів в лізі (10 голів, 13 асистів, 4 попередження), 6 матчів в Кубку України (3 голи, 2 асисти)
3 матчі в Кубку Ліги (2 асисти), 3 матчі в Лізі чемпіонів УЄФА (1 асист)

Головним і найбільш запеклим протистоянням минулого футзального сезону в Україні стали поєдинки франківського "Урагану" та херсонського "Продексіму", за який виступають двоє наших краян Ігор Корсун та Петро Шотурма. Саме ці дві команди і розіграли три трофеї сезону - "ураганівці" вперше в історії підняли над головою Кубок України та Кубок Ліги, обігравши у фіналах саме херсонців, а "Продексім" виборов звання чемпіонів, залишивши позаду футзалістів з Івано-Франківська.

Вагомий внесок у третій поспіль чемпіонський трофей "мельників" вніс Петро Шотурма. Ще б пак, 26-річний універсал провів 26 матчів в Екстра-лізі, забив 10 м'ячів і став кращим асистентом клубу, записавши до свого активу 13 гольових передач. Також в активі нашого земляка 3 голи в кубку України. Хороші результати Шотурми не обійшли увагою футзальних фахівців і в травні універсал здобув перемогу в національній премії "Футбольні зірки України" у категорії "Кращий футзаліст 2018-го року".

Ігор Корсун ("Продексім" Херсон)
25 матчів в лізі (11 голів, 6 асистів, 2 попередження), 5 матчів в Кубку України (3 голи, 2 асисти)
3 матчі в Кубку Ліги (1 гол, 1 асист, 1 попередження), 3 матчі в Лізі чемпіонів УЄФА

15 забитих м'ячів в дебютному сезоні у складі херсонського "Продексіму" провів Ігор Корсун. З них 11 універсал забив у ворота суперників "мельників" у Екстра-лізі, три у кубку України та один у Кубку Ліги. А от зробити своєрідний "покер" і відзначитись у прем'єрному розіграші Ліги чемпіонів УЄФА, де зіграв три матчі, минулого сезону так і не вдалось.

Орест Боргун ("ХІТ" Київ)
27 матчів в лізі (12 голів, 2 асисти, 2 попередження), 4 матчі в Кубку України (1 попередження)
3 матчі в Кубку Ліги (2 голи)

Універсал Орест Боргун після розставання з покровським "Титаном" на початку минулого сезону перебрався до табору столичного "ХІТа". В Екстра-лізі наш краянин взяв участь у всіх матчах свого нового клубу і відзначився 12-ма забитими м'ячами. Окрім того, в активі універсала 2 голи у Кубку Ліги. Не в останню чергу саме завдяки вдалим діям Боругна "ХІТ" вперше в історії виборов бронзові нагороди Екстра-ліги.

Фото: mfc-prodexim.com.ua, fchit.kiev.ua

Читайте також: Наші профі. Жінки. Підсумки сезону: Перша ліга

Андрій МОКЛЯК, SPORT.IF.UA

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.