- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Наші профі. Футзал. Підсумки сезону: Закордон

25 Червня 2019 (12:00)

Минулий сезон, окрім медалей різного ґатунку вітчизняної Екстра-ліги, приніс Івано-Франківщині і нагороди зарубіжних футзальних чемпіонатів.

Юліан Горбатий ("Ґатта Актив" Здунська Воля, Польща / "Петров" Рига, Латвія)
9 матчів в Екстраклясі (1 гол, 1 попередження) / 9 матчів у Вірслізі (7 голів, 2 попередження)

 

Вихованець Академії НФК "Ураган" Юліан Горбатий протягом минулого сезону встиг пограти у двох зарубіжних чемпіонатах - польській Екстраклясі та латвійській Вірслізі. В Польщі універсал зіграв дев'ять матчів, в яких відзначився одним забитим м'ячем і зважаючи на не надто високу результативність взимку перебрався до латвійського "Петрова". А от у Латвії справи у Горбатого пішли вверх - у складі "адвокатів" Юліан забив сім голів у дев'яти зіграних матчах та допоміг своїй команді здобути бронзові нагороди Вірсліги.

Павло Русак ("Олімпік" Мельнік, Чехія)
9 матчів в 1 лізі, 12 матчів в 2 лізі "Захід" (1 гол, 3 асисти)

Свій другий сезон в чемпіонаті Чехії завершив голкіпер Павло Русак, відомий виступами за франківський "Епіцентр К10", а нині захищає кольори клубу "Олімпік" з Мельніка. За основний склад команди, що виступає в еліті місцевого футзалу, 28-річний страж воріт відіграв лише дев'ять поєдинків, а більшість ігрового часу в сезоні отримав в "Олімпіку Б" (друга ліга, група "Захід"). У складі дублерів наш краянин провів 12 ігор, сім з яких розпочинав зі стартових хвилин і записав до свого активу чотири пункти за системою "гол+пас" (1 гол + 3 асисти).

Тарас Королишин ("Сталіца" Мінськ, Білорусь)
16 матчів в лізі (3 голи, 8 асистів, 3 попередження)

Інший вихованець "Урагану" Тарас Королишин вже третій рік захищає кольори мінської "Сталіци". На жаль, більшу частину минулого сезону Королишин знаходився поза грою через травму, отриману ще наприкінці сезону 2017/2018. Та вже у березні відновився і до матчів плей-офф повернув свою звичну форму. Ще б пак, у матчах на виліт універсал записав до свого активу 9 очок за системою "гол+пас" (3 голи та 6 асистів). А два надважливі голи у фінальній серії проти гомельського "ВРЗ" дозволили "столичникам" втретє в історії вибороти звання чемпіонів Білорусі.

Фото: zks-gatta.pl, olympikmelnik.cz, fc-stalitsa.by

 
Андрій МОКЛЯК, SPORT.IF.UA
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.