- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Єн Блажей: Система допомагає різним процесам в клубі

05 Липня 2019 (09:00)

Блажей Єн – керівник фірми SportBM. Компанія SportBM допомагає спортивним академіям у комунікації між тренерами, батьками і вихованцями, планувати тренувальний процес, формувати завдань та багато іншого, що потрібне щодня в спортивному клубі.

Блажей Єн, розкажіть, будь ласка, як виникла ідея створити такий продукт?
В минулому власник фірми сам був футболістом. Фірма спонсорувала клуб, в якому працював власник. Ми бачили скільки часу займає робота тренера, у спільних розмовах зрозуміли, що потрібен певний програмний продукт, який дасть можливість комунікації тренерам і вихованцям.  Ось так і виникла ідея створити дану платформу.

Розкажіть, як відбувалося саме впровадження додатку SportBM?
У впровадженні брали участь деякі клуби, партнери з Гданська і околиць. Відбувалося багато зустрічей і розмов між тренерами на цю тему, так розробили план додатку, програмісти дещо відкоригували і почали впроваджувати.

SportBM  на початку і SportBM зараз – це дві різні системи, щомісяця тренери повідомляють нам про свої напрямки роботи, думки , а ми, виходячи з наданої  інформації, розвиваємо додаток, щоб він був досконалішим  і, відповідно, якіснішим, був корисним  тренерам в роботі.

Як на початку все розвивалося, чи були позитивні, негативні фідбеки?

Більшість клієнтів,  які з нами від початку, вони є з нами до сьогодні. Я думаю – це гарний показник, але бували такі речі, що потрібно було щось змінювати. Ми постійно удосконалювали наш програмний продукт, і цей додаток SportBM,  який зараз існує, – є найкращою версією додатку.

На вашому сайті вказано, що SportBM – це найкращий додаток для управління спортивною академією. Управління за рахунок комунікації, чи ще якось?
Система допомагає різним процесам в клубі.  Нам потрібно, щоб був швидкий обмін інформацією без будь-яких затримок, щоб кожен мав доступ до актуальної інформації та актуальних даних. Саме ця система нам дає таку можливість.

Додаток ще удосконалюється, чи це вже кінцевий варіант?

Ще є багато думок та ідей від директора академії. Також тренери кажуть, як краще удосконалити додаток, і ми, звичайно, будемо прислухатися і впроваджувати це. Ті академії, які користуються нашим програмним продуктом, безумовно відчують позитивні зміни.

Джерело
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.