- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Тарас Королишин: «У нас дуже сильна команда, і все буде залежати тільки від нас!»

07 Липня 2019 (22:50)

Український легіонер мінської "Столиці" Тарас Королишин - про непростий для себе сезон, відпустку та Лігу Чемпіонів.

- Ти набрав приголомшливу форму за короткий час і допоміг команді виграти золото. Як оціниш чемпіонат для себе і для команди в цілому?

- Для себе оціню як сильно важкий в плані психології, тому що довгий час не міг відійти від травм. А сидіти і дивитися, як тренуються і грають - це дуже важко. Але, слава Богу, у другій частині сезону вийшов відновитися і допомогти команді. А для команди сезон, може, вийшов нерівним, але вдалим! Просто в деяких іграх ми допустили осічки через своїх же помилок і розслабленості. Але закінчили регулярку по забитим другими, за пропущеними - першими, непогано адже!

- З твоїм поверненням емоцій і драйву на майданчику стало більше. Можливо, цього не вистачало в першій половині сезону?

- Не знаю, не мені це оцінювати. Можливо, додав балансу в своїй четвірці. І я люблю, коли в грі партнери можуть харчуватися емоціями один від одного, тому треба завжди підтримувати і підбадьорювати партнерів: іноді словами, а іноді діями на майданчику.

- У плей-офф суперники тебе не щадили, ти часто опинявся на паркеті, тримаючись за те саме коліно. Як зараз твоє здоров'я?

- Не думаю, що спеціально били, просто такий збіг. Часто руйнував їх дії, і, щоб не було контратак, вони фолили. Коліно поднивает після важких ігор, але головне, що немає гострого болю. На зборах знову треба буде 20 днів приділити зміцненню деяких м'язів і сухожиль. На жаль, в останній грі ще до другого голу в одному з моментів, коли я бив по воротах і діставав до м'яча, надірвав м'яз на опорній нозі. А через 20 секунд забив гол, тому, напевно, на крилах 10 хвилин і дограв. Якби довелося провести ще один матч, я б точно не зміг грати. Тому у відпустці, сподіваюся, все затягнеться.

- Попереду Ліга чемпіонів, і на внутрішній арені потрібно доводити спроможність. Твої очікування від наступного сезону?

- Думаю, сезон буде важким для нас усіх. Прийде новий тренер, а це нові вимоги. Багатьом доведеться грати на чотири фронти: чемпіонат і кубок Білорусі, Ліга чемпіонів, збірна. Лігу чемпіонів ми приймемо вдома, це велика відповідальність. Ми дуже туди прагнули, і у нас буде шанс знову порадувати наших уболівальників. Але тим і цікавіше наша спортивна діяльність, що ми постійно повинні бути готові до нових викликів. Я вважаю, що у нас дуже сильна команда, і все буде залежати тільки від нас!

- Які плани на відпустку? Як плануєш відпочити і набратися сил?

- На жаль, у мене відпустка не дуже довгий в зв'язку з побутовими питаннями в Мінську. Але три тижні є. Збираємося побути трошки будинку в Івано-Франківську. А потім з дружиною полетимо на море. По прильоту ще буде чотири дні побути з сім'єю і рідними, і потім відправлюся до Мінська на збір з командою.

МФК "Столиця"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.