- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Екс-"ураганівець" Андрій Цілик відповів на питання прес-служби київського "Хіта"

11 Серпня 2019 (18:25)

Прес-служба київського «ХІТа» продовжує знайомити своїх вболівальників з новачками столичного клубу. Цього разу на питання відповів екс-гравець «Урагану» Андрій Цілик.

– Андрію, вітаємо тебе в нашому клубі! Як настрій? Натхнений?

– Звичайно! Я дуже радий прийти в таку команду, як «ХІТ». Я два місяці був без футзалу, і, чесно кажучи, скучив за грою. Всі знають, що «ХІТ» – дуже хороший колектив, і за час зборів на базі в Конча-Заспі я встиг переконатися в цьому. Зараз йде робота, притираємося. Я взагалі вдома був, у Борисполі, коли мені подзвонили керівники клубу. Було питання: «Чи немає у мене бажання виступати за« ХІТ»?». Я відразу відповів, що бажання величезне, тому що це клуб з великими цілями. Тепер будемо працювати, щоб завоювати Кубок і виграти чемпіонат. Я сподіваюсь, що так і буде.

– З кимось із хлопців був до цього знайомий?

– Всіх знав більш-менш, багато разів грали один проти одного. З Орестом Боргуном в «Урагані» виступали. З Сашком Суховим у «молодіжці» перетиналися, з Сергієм Журбою і Євгеном Іваняком у збірній були. Та й з Сашком Педяшем грали і в «молодіжці», і в збірній.

– Ти сам з Борисполя, як побудуєш логістику в Київ?

– Я планую орендувати квартиру в Києві, щоб витрачати менше часу на переїзди туди-назад.

– «ХІТ» провів передсезонний збір в олімпійському центрі «Конча-Заспа», як себе почуваєш на початку сезону?

– Я себе дуже добре почуваю, мені 22 роки, здоров’я в порядку. Звичайно, збори – це завжди важка робота. Але ж це фундамент на сезон. І ця робота дасть свої плоди по ходу чемпіонату. Добре попрацюємо перед стартом – і це допоможе в ключових моментах сезону.

– На якій позиції тобі звичніше грати?

– В принципі, на будь-який. Взагалі, я лівша, більше праворуч під ліву ногу. Але, де скажуть тренери, там і буду грати. Скажуть – на воротах, значить буду на воротах.

– Як влітку підтримував форму?

– Ну, мені трохи раніше дали відпочити в «Урагані» (сміється). Тому, довелося вже вдома тримати себе в тонусі та підтримувати самостійно форму.

– Традиційне питання – цілі і завдання на сезон?

– Індивідуальні цілі мені не важливі, хочеться перемагати. Перемагати разом з командою. А завдання нам вже поставлені – Кубок і Чемпіонат України. Думаю, в цьому сезоні та ж трійка команд буде боротися за чемпіонство в Екстра-лізі – «ХІТ», «Ураган» і «Продексім». А хто зможе виграти трофеї – покаже чемпіонат. Головне для нас – грати до кінця, не опускати руки в будь-яких ситуаціях. Будемо йти вперед.

ФК "Хіт" (Київ)

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.