- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Суперкубок України: декілька слів про трофей

05 Вересня 2019 (16:30)

Найближчої суботи у Черкасах стартує новий футзальний сезон в Україні матчем за Суперкубок. Трофей розіграють херсонський "Продексім" та франківський "Ураган".

В анонсі до поєдинку, який завтра зявиться на нашому сайті, ми більш детальніше обговоримо всі передматчеві розклади. Сьогодні ж декілька слів хотілось би розпочвісти про сам турнір та успіхи в ньому суботніх суперників.

Отже, з 2005 року в Україні проводиться цей одноматчевий турнір, в якому зустрічаються чемпіон та володар кубка. У випадку, якщо кубок і чемпіонат виграла одна команда, то в Суперкубку грають чемпіон і фіналіст кубка. Хоча існували випадки, коли й не проводився, якщо одна команда вигравала все.  Традиційно проводиться перед початком нового сезону і стає своєрідним мостиком між минулим та новим сезоном.

Найчастіше володарем трофею ставав харківський "Локомотив" - 4 рази із 5-ти спроб. Тричі в суперкубку країни перемагав донецький "Шахтар". Ще п' ять разів трофей здобували львівська "Енергія", франківський "Ураган", "Єнакієвець", львівський "Тайм" та київський "Хіт".

До речі, херсонський "Продексім" двічі програвав у матчах за суперкубок. Було це в 2017 та 2018 роках. Найчастіше в поєдинку за цей трофей програвала львівська "Енергія" - 6 разів.

Переважно володарем суперкубка стає чемпіон - 7 перемог проти 3-х у володаря кубка.

Тройей вперше розігрують у Черкасах. Тричі команди зустрічалися у Харкові, двічі у Донецьку, тричі у Львові, по одному разу в Києві, Броварах, Запоріжжі та Івано-Франківську.

Минулий розіграш перервав семиматчеву цікаву серію. Починаючи з 2011 року по 2017 володарем Суперкубка України ставала та команда, яка змогла піти з перевагою в рахунку на перерву. Лише минулого року у Львові місцева "Енергія" зуміла здолати херсонський "Продексім" 4:3, поступаючись після першого тайму з рахунком 2:3.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.