- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Ураган - Продексім: анонс поєдинку (+онлайн трансляція)

06 Жовтня 2019 (08:38)

На майданчику манжеу КФВ в Івано-Франківську сьогодні буде битва. В гості до драконів приїдуть херсонські мельники, які точно не забули розгромні 0:7 в Суперкубку.

Від початку регулярного чемпіонату Екстра-Ліги пройшов всього лише один місяць, а Ураган і Продексім зустрінуться між собою вже вдруге. Перша гра, звичайно, була в рамках Суперкубку України, в якому Дракони здобули перемогу з рахунком 7:0.

Але той матч – вже історія. Після двох зіграних матчів регулярного чемпіонату херсонська команда прогнозовано опинилися вгорі турнірної таблиці, здобувши дві перемоги. Причому в першому турі херсонці на виїзді перемогли ХІТ з рахунком 4:2.

В тій грі дебютним голом за нову команду відзначився іспанець Даніель, а дубль на свій рахунок записав Михайло Зварич.

У другому матчі регулярного чемпіонаті Продексім грав вдома проти Епіцентра К-Авангард, влаштувавши супернику зовсім негостинний прийом – 11:2. Тут вже за справу взявся Микола Білоцерківець, який забив один гол ХІТу, а у воротах одеської команди відзначився одразу три рази. Саме Микола зараз є найкращим бомбардиром цього сезону, відзначившись у воротах суперника чотири рази.

Ураган, в свою чергу, підходить до матчу проти херсонської команди в гарному настрої, адже команда вдало дебютувала перед рідними вболівальниками, перегравши той самий Епіцентр К-Авангард з рахунком 7:1 (хет-трик на рахунку Абакшина).

Головною новиною, яка точно була неочікуваною для івано-франківських вболівальників, було підписання дворічного контракту з Назаром Шведом, який повернувся до складу нашої команди після річної перерви, під час якої він виступав у складі команди Віза-Вторма.

3-й тур Екстра-Ліги FavBet |УРАГАН – ПРОДЕКСІМ| Манеж коледжу фізичного виховання. 6 жовтня | 12:00

Арбітри: Богдан Кіндій (Розділ), Орест Дуцяк (Дрогобич)

Ярослав Вовчок (Івано-Франківськ)

Хронометрист: Тарас Дем’янчук

Спостерігач арбітражу: В’ячеслав Дараган (Київ)

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.