- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Ураган - Продексім (Херсон) - 2:2. Трохи не вистачило до перемоги

06 Жовтня 2019 (19:01)

Франківський "Ураган" у сьогоднішньому поєдинку двічі вів в рахунку в матчі з діючим чемпіоном. Однак, цікаве та безкомпромісне протистояння завершилося внічию.

«Ураган» (Івано-Франківськ) – «Продексім» (Херсон) – 2:2
Голи:
Кордоба (3), Лебідь (17) – Скорий (9), Шеремета (25 – автогол)

«Ураган»: Кардаш – Федюк, Кордоба, Когут, Фаренюк – Шеремета, Лебідь, Абакшин, Микитюк – Кузь, Радевич, Коваль, Мануйленко
«Продексім»: Ципун (Савенко, 21) – Скорий, Роніньйо, Волянюк, Даніель – Корсун, Шотурма, Зварич, Білоцерківець – Ланко, Давід, Бессалов, Д. Сорокін
Попередження: Радевич (20) – Роніньйо (17), Савенко (31), Даніель (34)

Дуже цікаво було подивитись на «Продексім» перед стартом у Основному раунді Ліги чемпіонів, у якому «мельникам» доведеться зіграти вже 9 жовтня. Що стосується «Урагану», то він, звичайно, хотів підтвердити, що розгромна перемога над «Продексімом» у матчі за FAVBET Суперкубок України не була випадковою. До того ж, підопічні Максима Павленка хотіли порадувати своїх вболівальників ще однією перемогою.

«Ураган» відносно швидко повів у рахунку – вже на 3-й хвилині, коли Кордоба скористався деякими неузгодженими діями гравців «Продексіма» та пробив здалеку. Так рахунок став 1:0 на користь господарів майданчику, і тепер було цікаво подивитись на відповідь з боку чемпіонів України. Підопічні Хаві Родрігеса швидко відповісти не змогли, хоча по ходу першого тайму в них подекуди виникали моменти. Зокрема, були нагоди зрівняти рахунок у Корсуна, Зварича, Шотурми. Але ворота Кардаша залишались на замку. Однак, на 9-й хвилині «Ураган» все-таки був змушений розпочати з центра майданчику. Федюк припустився помилки, якою скористався Роніньйо, чий пас вивів на ударну позицію Скорого. Капітан херсонців зміг «пробити» Кардаша, і рахунок став рівним.

Проте, незважаючи на все, треба зазначити, що «Ураган» все-таки більше був на м’ячі та намагався більше створювати моментів біля чужих воріт. Однак, до другого взяття воріт Ципуна справа не доходила. Хоча якби були трохи влучнішими, наприклад, Лебідь або Радевич, то «дракони» могли би вигравати як мінімум з різницею в два м’ячі. Однак, івано-франківцям вдалося лише раз засмутити Ципуна – це зробив Лебідь. І знову наслідком голу стали деякі помилки гравців «Продексіма» в обороні. І це взяття воріт було якщо не заявкою «Урагану» на перемогу, то невеличким кроком до здобуття домашньої звитяги.

Херсонцям треба було зробити висновки в перерві, щоб у другому таймі більше не припускатися таких помилок, які були у першій половині гри. І майже на початку другої 20-хвилинки «мельники» забили у ворота Кардаша. Точніше, забив у власні ворота «ураганівець» Шеремета, який зрізав м’яч у «рамку» після прострілу Білоцерківця. Тепер вже «Урагану» треба було чимось відповісти. Але забити одразу підопічним Максима Павленка не вдалося. А вже ближче до екватору другого тайму поєдинок став нагадувати таку собі шахову партію, в якій будь-яка помилка могла призвести до неприємностей. Тому, обидві команди намагались грати зосереджено та обережно біля своїх воріт, хоча при цьому треба додати, що боротьби на паркеті манежу Коледжу фізвиховання все-таки вистачало. Вочевидь, обидві команди розуміли, що кожна помилка може привести до фатальних наслідків, тому намагалися не ризикувати.

Втім, це не означає, що «Ураган» та «Продексім» не мали моментів для взяття воріт. Звичайно, моменти були в обох команд, але все-таки бажання не поступитись було сильнішим, і це давалося взнаки при створенні потенційно гольових атак. Зрештою, це призвело до того, що очна зустріч чемпіона та віце-чемпіона завершилася внічию. Тепер «Продексім» має зосередитись на виступі в Основному раунді Ліги чемпіонів. Що стосується «Урагану», то навряд чи підопічні Максима Павленка можуть бути задоволені таким результатом.

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.