- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Наші профі. Футзал: Василь Кефа забиває в Польщі

08 Жовтня 2019 (17:30)

Вихованець Академії НФК "Ураган" Василь Кефа відзначився дебютним голом у польській лізі і чергова поразка "Олімпіка" Павла Русака - про це і не тільки в традиційному огляді "Наші профі. Футзал".

Білорусь. Вища ліга. 5 тур
"Сталіца" (Мінськ)
- "ЦКК" (Світлогорськ) - 3:0
Тарас Королишин (С)
не потрапив до заяки на матч.

У переможному для "Сталіци" матчі з "ЦКК" (3:0) універсал Тарас Королишин не потрапив до заявки через ліміт на легіонерів. Та й "столичники" у звітній грі виступали в напіврезервному складі, зберігаючи сили на основний раунд Ліги чемпіонів УЄФА, що вже завтра стартує в Мінську. Завдяки перемозі "Сталіца" зрівнялась за очками з "БЧ" і тепер ділить з гомельцями першу-другу позиції Вищої ліги.

Чехія. Перша ліга. 4 тур
"Хелас" (Брно) - "Олімпік" (Мельнік) - 7:3
Павло Русак (О)
не потрапив до заяки на матч.

Наразі без очок у поточному сезоні чеської ліги "Олімпік" Павла Русака. У 4-му турі чемпіонату "олімпійці" не змогли знайти аргументів у гостьовому поєдинку проти "Хеласа" - 3:7. За підсумком ігрового вік-енду "Олімпік" залишився з "бубликом" і перебуває на десятій сходинці турнірної таблиці, випереджаючи таких же невдах "Нейжбах" та "Ходонін" за рахунок кращої різниці м'ячів.

Польща. І ліга. Група "Південь". 3 тур
БСФ "Бохня"
- "Профіспорт" (Вроцлав) - 4:2
Василь Кефа (Б)
виходив на паркет у першій п'ятірці і на 18-ій хвилині відзначився голом.

Універсал "Бохні" Василь Кефа відзначився прем'єрним голом у І польській лізі. У матчі проти вроцлавського "Профіспорту" Кефа відкрив лік голам і допоміг своїй команді здобути першу перемогу в сезоні - 4:2. Попри звитягу бохнянам не вдалось піднятись із зони вильоту - наразі "Бохня" перебуває на дев'ятому місці і програє "Сосніці", що йде на "рятівній" восьмій позиції, лише за додатковими показниками.

Україна. Favbet Екстра-ліга. 3 тур
"ХІТ" (Київ)
- "Енергія" (Львів) - 2:1
Орест Боргун (О)
виходив на паркет у першій п'ятірці і на 16-ій хвилині отримав попередження.

Другу поспіль звитягу в сезоні святкував столичний "ХІТ" - вдома Боргун і Ко дотиснули львівську "Енергію" (2:1). Наш краянин виходив на паркет у першій п'ятірці і "напрацював" на попередження. Після 3-го туру столична команда піднялась на третю позицію Favbet Екстра-ліги, а відставання від лідера "Кардинала-Рівне" складає три пункти. Щоправда, кияни провели на одну гру менше за своїх візаві.

"Ураган" (Івано-Франківськ) - "Продексім" (Херсон) - 2:2
Петро Шотурма (П)
і Ігор Корсун (П) виходили на паркет у другій п'ятірці.

Футзальне "класичне", як його вже встигли охресити, між франківським "Ураганом" та "Продексімом" не виявило переможця - 2:2. Петро Шотурма та Ігор Корсун виходили на паркет у другій п'ятірці гостей. Нічия в Івано-Франківську стала першою втратою очок для "мельників" в поточному сезоні. Наразі херсонський клуб перебуває на другому рядку чемпіонату, відстаючи від лідера "Кардинала-Рівне" на два очки.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.