- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Рівнестандарт" - "Ураган-2-КФВ" - 3:5. Сезон розпочали з перемоги

19 Жовтня 2019 (16:10)

У першому матчі І попереднього етапу Кубка України з футзалу команда Сергія Задорожного показала неабиякий характер і зуміла перемогти у Рівному.

"Рівнестандарт" Рівне - "Ураган-2-КФВ" - 3:5 (0:2)
19 жовтня.
Кубок України, І етап, перший матч. Рівне, СК ДЮСШ-4 - 13:00.
Голи: Ситник (24), Жовтун (26), Чуддя (30) - Масевич (10), Коробка (11), Меденець (25), Баланик (32), Негела (33, дабл-пен)
Нереалізоване дабл-пенальті: Жовтун (32)
Попередження: Дармовіс (6), Ситник (33), Чуддя (35)

Справжній спурт юні "дракони" влаштували господарям на екваторі першого тайму. Саме тоді Мар'ян Масевич, хитнувши оборонця, забив неймовірний за красою м'яч, вразивши дальну дев'ятку воріт рівненців - 0:1. Не встигла хвилинна стрілка зробити й двох обертів, як домашня заготовка при розіграші кутового дозволила команді Сергія Задорожного подвоїти перевагу в рахунку, а завершальний удар в активі Віталія Коробки. До сирени на перерву "ураганівці" мали ще кілька нагод, але удача була на боці рівнян.

А от другий тайм розпочався з голу у виконанні "Рівнестандарту". У швидкій контратаці Ситник забив перший гол господарів на всеукраїнській арені. Недовго тішились рівняни забитому м'ячу, адже за хвилину Вадим Меденець без проблем обіграв голкіпера, опинившись перед воротами після кутового розіграного як по нотах. Далі "Рівнестандарт" буквально "сидів" на воротах "ураганівців" і зовсім скрутно довелось Тарасу Левандівському, який добряче попотів у рамці власних воріт, рятуючи команду від, здавалось би, неминучих неприємностей. Та й він був безсилий, коли Жовтун зі штрафного метрів 10-ти вразив верхню дев'ятку - 2:3. 

Далі - більше. Чуддя перехопив невдалий пас Негели і без особливих проблем переграв Левандівського у ближньому бою. Нічийний результат додав напруженості матчу і суперники почали назбирувати фоли. Все ж дещо цю нервозність на паркеті  зняв Василь Баланик, провівши четвертий м'яч. Досвідчений універсал обікрав захисника рівнян і з другої спроби пробив голкіпера - 3:4.

Ключовий епізод матчу мав місце за 8:25 до фінальної сирени. Саме тоді "ураганівці" напрацювали на шостий фол, який нереалізував Жовтун. А от свою спробу з десяти метрів гості використали на всі - Олег Негела потужним ударом довів рахунок до 3:5. Останні п'ять хвилин виявились дуже важкими для франківців. Ще б пак, адже рівняни пішли розігрувати "зайвого" і лише чудова гра Левандівського на останньому рубежі дозволила гостям святкувати підсумкову перемогу.

Матч у відповідь між цими суперниками запланований в період з 1-го по 3-тє листопада в Івано-Франківську.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.