- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Наші профі. Футзал: гольовий вік-енд в Україні та Польщі (ОНОВЛЕНО)

21 Жовтня 2019 (13:50)

Василь Кефа продовжує забивати в Польщі, а Ігор Корсун та Петро Шотурма домогли "Продексіму" розгромити "Сокіл" - про це і не тільки в традиційному огляді "Наші профі. Футзал".

Чехія. Перша ліга. 6 тур
"Олімпік" (Мельнік)
- "Спарта" (Прага) - 2:4
Павло Русак (О)
відіграв весь матч.

"Олімпік" Павла Русака знову програв у чеській Першій лізі. На вихідних "олімпійці" поступились празькій "Спарті" - 2:4. Наш краянин відіграв на паркеті весь матч. "Олімпік" продовжує перебувати на дні турнірної таблиці, не здобувши ще жодного очка в сезоні.

Польща. І ліга. Група "Південь". 5 тур
БСФ "Бохня"
- "АЗС ЮМКС" (Люблін) - 2:1
Василь Кефа (Б)
виходив на паркет у першій п'ятірці і на 29-ій хвилині відзначився голом.

Василь Кефа продовжив свою гольову серію у І польській лізі, допомігши "Бохні" перемогти "АЗС ЮМКС" - 2:1. Завдяки перемозі "Бохня" піднялась на п'яту позицію групи "Південь".

Жінки. Франція. Ліга Іль-де-Франс. Група С. 2 тур
"Вікінг" (Париж)
- "Париж Фемінін" - 4:2

Першу перемогу в новому сезоні регіональної Ліги Іль-де-Франс здобула жіноча команда "Вікінга" під орудою Романа Ярого. У рамках 2-го туру групи С "Вікінг" обіграв "Париж Фемінін" - 4:2. Завдяки тріумфу команда прикарпатського фахівця піднялась на дві сходинки вгору і тепер ділить другу-четверту позиції разом з "Діамант Футзал" та "Жулью Ґрум".

Україна. Favbet Екстра-ліга. 5 тур
"ХІТ" (Київ)
- "ІнБев" (Житомир) - 4:1
Орест Боргун (Х)
виходив на паркет у першій п'ятірці і на 3-ій хвилині відзначився голом.

Четвертий матч поспіль у Favbet Екстра-лізі перемагає київський "ХІТ". Цього разу під натиском столичних футзалістів не встояв житомирський "ІнБев" - 4:1. Один з голів киян в активі Ореста Боргуна. Домашній тріумф дозволив "ХІТу" очолити турнірні перегони чемпіонату, набравши 12 залікових пунктів у п'яти зіграних матчах.

Відеоогляд матчу "ХІТ" - "ІнБев" (гол Боргуна з 0:43):


"Продексім" (Херсон)
- "Сокіл" (Хмельницький) - 6:1
Ігор Корсун (П) виходив на паркет у другій п'ятірці і на 26-ій та 35-ій хвилинах відзначився голами. Петро Шотурма (П) виходив на паркет у другій п'ятірці і на 17-ій хвилині відзначився голом.

Черговий розгром у внутрішньому чемпіонаті влаштував херсонський "Продексім", вдома обігравши хмельницький "Сокіл" - 6:1. Одразу половина всіх забитих господарями голів в активі наших краян - Ігор Корсун "вистрілив" дублем, тоді як Петро Шотурма одного разу засмутив "соколят". "Продексім" після звітного туру ділить другу-третю сходинки разом з "Ураганом", а відставання від лідера "ХІТа" складає всього один пункт. Втім, що "дракони", що "мельники" провели на одну гру менше за киян.

Відеоогляд матчу "Продексім" - "Сокіл" (гол Шотурми з 1:58, голи Корсуна з 2:58 та 3:54):


Жінки. Україна. Вища ліга. 2 тур
"Будстар-НПУ" (Київ) - "Ладомир" (В.-Волинський) - 8:1
Тетяна Аполлоніна (Л)
виходила на паркет у першій п'ятірці.

Першої поразки в сезоні зазнав жіночий "Ладомир" з Володимир-Волинського. Команда Тетяни Аполлоніної у гостях була розгромлена столичним "Будстаром-НПУ" - 1:8. Після двох зіграних матчів в активі "Ладомира" три очки та четверта позиція Вищої ліги.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.