- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Наші профі. Футзал: гольовий дебют Королишина у Балтійській Лізі

04 Грудня 2019 (16:00)

Тарас Королишин допоміг "Сталіці" перемогти у другому турі Балтійської Ліги та асисти Шотурми і Микитюка у товариських матчах збірної - про це і не тільки в огляді "Наші профі. Футзал".

Товариські матчі
Україна
- Ховатія - 3:1
Ігор Корсун (У)
та Петро Шотурма (У) виходили на паркет у першій п'ятірці. Микола Микитюк (У) виходив на паркет у другій п'ятірці і на 21-ій хвилині отримав попередження.

Україна - Ховатія - 3:4
Ігор Корсун (У),
Петро Шотурма (У) та Микола Микитюк (У) виходили на паркет у другій п'ятірці. 

На початку тижня національна збірна України провела два товариські матчі проти збірної Хорватії. Якщо у першій грі команді Олександра Косенка вдалось перемогти 3:1, то вчорашній матч, наповнений експериментами, завершився на користь гостей - 3:4. Відзначимо, що в двох матчах результативними асистами відзначились Петро Шотурма та Микола Микитюк.

Балтійська Ліга. 2 тур
"Космос" (Таллінн, Естонія) - "Сталіца" (Мінськ, Білорусь) - 2:10
Тарас Королишин (С)
виходив на паркет у другій п'ятірці і на 38-ій хвилині відзначився голом.

Мінська "Сталіца" здобула свою другу звитягу у Балтійській Лізі, у гостях розгромивши естонський "Космос" - 10:2. У переможній грі Тарас Королишин відзначився дебютним голом у новоствореному турнірі. Після звітного туру "столичники" з шістьма балами в активі очолили турнірні перегони, випереджаючи російський "АЖІО ФМ" та литовський "Витіс" за додатковими показниками.

Відеоогляд матчу "Космос" - "Сталіца" (гол Королишина з 2:34):


Жінки. Україна. Вища ліга. 6 тур
"Ладомир" (В.-Волинський)
- "ПЗМС" (Полтава) - 3:7
Тетяна Аполлоніна (Л)
виходила на паркет у першій п'ятірці і на 34-ій хвилині відзначилась голом.

Володимирський "Ладомир" невдало розпочав друге коло чемпіонату України серед команд Вищої ліги. У домашній грі проти полтавського "ПЗМС" Тетяна Аполлоніна відзначилась голом, щоправда, не допомогла своїй команді здобути три очки - поразка 3:7. Після домашньої невдачі шанси потрапити до фінального етапу у "Ладомира" стали ще більш примарними, адже відставання від харківської "Tesla", яка перебуває на четвертій сходинці, складає шість пунктів.

Україна. Перша ліга. 4 тур
"Рятувальник" (Ромни) - "Продексім-2" (Херсон) - 11:4
Дмитро Щипчик (П-2)
увійшов у гру на 4-ій хвилині і на 34-ій хвилині парирував дабл-пенальті.

Роменський "Рятувальник" у заключному матчі 4-го туру Першої ліги вдома розгромив дублерів "Продексіма" - 11:4. Відзначимо, що голкіпер Дмитро Щипчик з'явився у грі за рахунку 0:2 і в другому таймі парирував десятиметровий від Сергія Бабиніна. Поразка відкинула "мельників" на п'яте місце турнірної таблиці Першої ліги.

Відеоогляд матчу "Рятувальник" - "Продексім-2" (відбитий дабл-пенальті Щипчика з 5:29):

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.