- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Епіцентр К Авангард - Ураган: анонс матчу (+ пряма трансляція)

06 Грудня 2019 (21:54)
Лише одна перемога у восьми матчах Екстра-Ліги FavBet в цьому сезоні. На даний момент коротке резюме колективу Епіцентр К Авангард виглядає саме так, але це не повинно розслабляти нашу команду і наших вболівальників.

Наприклад, в двох останніх зустрічах проти ХІТа і Кардиналу, «моряки» поступилися 0:2, до останнього тримаючи інтригу у звітних зустрічах.

У матчі з Кардиналами одесити пропустили другий гол лише на 35-й хвилині матчу,  а у грі проти киян – на 31-й. До того ж, у тому матчі Вершинін не реалізував десятиметровий удар на останніх хвилинах першого тайму.

Єдина перемога, яку здобув Епіцентр К Аванград, відбулася у матчі проти Food-Centre СумДу – 3:2!

Нагадаємо, що саме грою проти «моряків», Дракони відкривали чемпіонат. Тоді на домашньому паркеті ми здобули впевнену перемогу – 7:1. А наш молодий і перспективний Даниїл Абакшин, оформив хет-трик!

Відзначимо, що на фоні втоми будуть грати Фаренюк і Микитюк, які повернулися до стану НФК Ураган після двох товариських матчів проти Хорватії. Артем Фаренюк, до речі, відзначився у другій грі забитим голом.

Зазначимо, що Епіцентр К Авангард поки не входить до команд першої шістки, але у підопічних Романа Смирнова є час все виправити. До речі, наставник одеситів повертається на тренерську лаву після дискваліфікації, а цей факт точно зможе додати впевненості нашим опонентам.

Favbet Екстра-ліга. 10 тур

«Епіцентр К Авангард» - «Ураган» Івано-Франківськ

7 грудня, 2019 (субота). 14:00. Одеса. спорткомплекс СКА

Арбітри: Г. Гора, Ю. Кондратьєв (обидва – Київ), Є. Гордієнко (Одеса) 
Хронометрист: О. Діденко (Одеса)
Спостерігач арбітражу: С. Стрілецький (Суми)

Пресслужба НФК Ураган

Пряма трансляція:

 

Джерело
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.