- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Наші профі. Футзал: "СумДУ" програє, але не втрачає надію

14 Січня 2020 (12:00)

Перший повноцінний змагальний вікенд 2020-го приніс прикарпатським профі три перемоги та одну нічию.

Чехія. Перша ліга. 13 тур
"Олімпік" (Мельнік)
- "Демоні" (Чеська Ліпа) - 9:3
Павло Русак (О)
не потрапив до заяки на матч.

З перемоги календарний рік розпочав "Олімпік" з Мельніка. У рамках 13-го туру Першої ліги "олімпійці" без участі голкіпера Павла Русака декласували "Демонів" - 9:3. Друга поспіль звитяга дозволила "Олімпіку" піднятись на одну позицію вгору і розташуватись на десятому рядку змагань.

Білорусь. Вища ліга. 12 тур
"Динамо-БНТУ" (Мінськ) - "Сталіца" (Мінськ) - 3:3
Тарас Королишин (С)
виходив на паркет у першій п'ятірці.

Перше мінське дербі Нового року переможця не визначило - "Динамо-БНТУ" та "Сталіца" розійшлись результативним миром (3:3). Універсал Тарас Королишин у звітному матчі виходив на паркет у першій п'ятірці. За підсумком туру "столичники" зберегли за собою третій рядок Вищої ліги, а відставання від лідера "БЧ" складає два пункти.

Україна. Favbet Екстра-ліга. 13 тур
"ХІТ" (Київ) - "Food Centre-СумДУ" (Суми) - 6:2
Орест Боргун (Х)
виходив на паркет у першій п'ятірці. Юліан Горбатий (FC) виходив на паркет у другій п'ятірці.

Дебют Юліана Горбатого у складі сумчан видався невдалим - у 13-му турі Favbet Екстра-ліги підопічні Івана Скіцка поступились другій команді ліги "ХІТу" (2:6). Після ігрового вікенду "ХІТ" продовжує перебувати на другій сходинці чемпіонату, тоді як "Food Centre-СумДУ" опустився на останню позицію, але все ще зберіг шанси на вихід до "чемпіонської" шістки.

Україна. Перша ліга. 7 тур
"Володимир" (Тиврів)
- "Рятувальник" (Ромни) - 5:1
Орест Горбатий (В) не потрапив до заяки на матч.

Тиврівський "Володимир" святкував надважливу перемогу в боротьбі за найвищу сходинку Першої ліги. У заключному матчі першого кола тиврівці без участі Романа Горбатого вдома обіграли роменський "Рятувальник" - 5:1. За підсумком туру "Володимир" зрівнявся за очками з "Рятувальником" - в обох команд по 9 набраних пунктів і друга-третя сходинку Першої ліги.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.