- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Микола МИКИТЮК: "У Сербії фортуна була не на нашому боці"

11 Лютого 2020 (12:25)

Універсал "драконів" Микола Микитюк у розмові з клубною пресслужбою розповів про виступ збірної у Сербії, челендж #вірювфутзальнузбірну та кубковий матч з житомирським "ІнБевом".

- Які твої враження від виступу в Сербії? На твою думку, чого не вистачило збірній, щоб виконати завдання виходу на ЧС?
- Враження від виступу не надто приємні, адже ми не виконали завдання і не зуміли пробитись на чемпіонат світу. Не вистачило реалізації на завершальній стадії - ми створювали гольові нагоди, які потрібно було реалізовувати. Також варто було надійніше грати в захисті, тому що на рівні збірних кожна помилка є вирішальною - якщо в Екстра-лізі суперники можуть пробачити огріхи, то тут одразу карають забитими м’ячами.

Дрібниць в футзалі не буває, свою роль відіграли невеличка втома після дороги і адаптація до нового місця. Чемпіонат світу - це вершина футзальної піраміди, кожен футзаліст і кожна збірна прагне туди потрапити і здобути позитивний результат, адже Мундіаль проходить раз в чотири роки і не кожному в кар’єрі випадає можливість взяти участь у подібному грандіозному турнірі.

Ми всі добре розуміли відповідальність і значимість ігор у Сербії. Кожного матчу ми налаштовувались на позитивний результат, але, знову ж таки, реалізація підвела нас. Важко психологічно, коли ти не реалізовуєш гольові нагоди, та й фортуна була не на нашому боці.

- Чи слідкував за челенджем #вірювфутзальнузбірну? Переглядали з хлопцями відео з України?
- Всі бачили, як вболівали люди, як вірили в нас до останнього. Це справді приємно. Звісно, відео переглядали всією командою і навіть у Сербії відчувалась підтримка рідних, близьких, вболівальників з усіх куточків України. На трибунах ми теж не залишились без підтримки, адже до Сербії приїхало багато шанувальників з України. Щиро дякуємо всім за шалену підтримку!

- На кубкову гру з "ІнБевом" ти потрапив буквально з "корабля на бал". Чи складно було перелаштуватись зі збірної на клуб?
- Насправді ні, складнощів з перелаштуванням не було. Трохи довго був у дорозі, наступного дня по приїзду до Івано-Франківська провели одне тренування з командою і згодом вирушили до Житомира.

- Як оціниш матч в Житомирі?
- Задоволений тим, що вдалось перемогти і пройти далі у Кубку України. Звісно, нам є над чим працювати. Не все вдавалось, але працюватимемо над помилками і рухатимемось далі.

- У вівторок пройде жеребкування 1/4 фіналу Кубка України. Кого б хотів бачити суперником "Урагану" на звітній стадії?
- На стадії чвертьфіналу немає слабких суперників, ті, хто дістались звітної стадії довели своє право зіграти серед восьми найкращих команд національного кубка. Як таких вподобань немає, будемо готуватись до будь-кого з суперників, якого визначить нам жереб.

- Твої побажання шанувальникам "Урагану".
- Щиро вдячний нашим вболівальникам за Вашу теплу та відчайдушну підтримку! Ви заряджаєте нас позитивною енергетикою, а ми, в свою чергу, будемо намагатися тішити Вас хорошою грою та новими перемогами!

Пресслужба НФК "Ураган"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.