- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Ураган - FoodCentre-СумДУ. Анонс (+ пряма трансляція)

12 Лютого 2020 (07:30)

У рамках 15-го туру Favbet Екстра-ліги "Ураган" на домашньому майданчику протистоятиме сумському "Food Centre-СумДУ". Сумські "студенти", які хоч і є де-юре новачками чемпіонату, вже знайомі франківським шанувальникам футзалу. Минулоріч об'єднана команда протистояла "Урагану" у Фіналі чотирьох Кубка України, який приймав саме Івано-Франківськ. Тоді "дракони" не відчули особливого опору з боку представника Першої ліги (7:0), а згодом, обігравши "Продексім", вперше в історії підняли над головою почесний трофей.

З того часу сумчани пішли на підвищення і добряче оновились - восени команду очолив знаний прикарпатський фахівець Іван Скіцко, а взимку "СумДУ" став чи не головним ньюсмейкером трансферного вікна в Україні. Зокрема, до табору клубу перебрались голкіпер Олександр Сіріцький ("Кардинал-Рівне"), універсали Юліан Горбатий ("Володимир") та Дмитро Ігумнов, що повернувся до Сум після піврічної відсутності. Не обійшлось і без втрат - голкіпер Віталій Біров, зігравши всього два поєдинки, отримав статус "вільного агента".

Обидва суперники матимуть свою порцію мотивації на завтрашній поєдинок. "Дракони" прагнуть продовжити свою серію перемог на домашньому майданчику і потішити шанувальників не лише видовищною грою, а й позитивним результатом. Вистачає вмотивованості і "студентам", які наразі боряться за вихід до "чемпіонської" шістки і яким надважливо зачепитись за очки в Івано-Франківську. У першому колі "Ураган" святкував перемогу у Сумах, забивши два м'ячі без відповіді - 2:0. Що цікаво, той поєдинок став дебютним для Івана Скіцка біля керма "Food Centre-СумДУ".

Матч відбудеться 12-го лютого у спорткомплексі КФВ. Початок гри о 18:00.

"Ураган" (Івано-Франківськ) – "Food Centre-СумДУ" (Суми)
12 лютого. Favbet Екстра-ліга, 15-й тур. м. Івано-Франківськ, СК КФВ - 18:00.
Арбітри: Б. Кіндій (Львів), В. Дзюра (Рівне), Я. Вовчок (Івано-Франківськ)
Хронометрист: Т. Дем'янчук (Івано-Франківськ)
Спостерігач арбітражу: Р. Проць (Дрогобич)

НФК "Ураган"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.