- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Ураган" призупинив тренувальний процес

18 Березня 2020 (13:12)

З метою збереження здоров'я працівників у клубі оголошено карантин.

Починаючи з вівторка, 17-го березня, народний футбольний клуб "Ураган" з метою збереження фізичного здоров'я працівників та попередження можливості поширення вірусу COVID-19 призупинив спортивно-функціональну діяльність усіх команд. Гравцям та персоналу клубу рекомендовано перебувати вдома, дотримуватись санітарних норм та вживати профілактичні заходи.

Як розповів головний тренер НФК "Ураган" Максим Павленко, гравці отримали "домашнє завдання" на час самоізоляції і готуватимуться до відновлення змагань в режимі індивідуальних тренувань.

- Виходячи з цієї ситуації, яка на даний час є в нашій країні, ми припинили тренувальний процес на невизначений термін із обов'язковим домашнім карантином. Гравці отримали "домашнє завдання", яке включає в себе комплекс вправ для того, щоб підтримувати фізичну форму в домашніх умовах та бути в тонусі до повернення до тренувального процесу, - повідомив наставник "драконів".

За словами лікаря команди Богдана Шкварка, ситуація щодо виявлення симптоматики захворювання у гравців знаходиться на особливому контролі.

- Ще минулого тижня ми взяли на особливий котроль виявлення симптомів захворювання у наших гравців, зокрема, мова йде про сухий кашель, високу температуру та біль у горлі. На сьогоднішній день у нас всі здорові, ні одного з вищеперелічених симптомів не було виявлено. Йдучи на карантин ми давали хлопцям рекомендації - перебувати в домашніх умовах, максимально обмежити час перебування на вулиці, щоб унеможливити контакт з великою кількістю людей, уникати скупчення населення, тощо. Обов'язково використовувати антисептики та мити руки з милом, адже це саме ті загальні поради, які рекомендує ВООЗ задля профілактики захворювання. В свою чергу, я закликаю всіх дотримуватись цих простих рекомендацій і тоді вірус буде нам нестрашний! - розповів Богдан Шкварок в коментарі клубній пресслужбі.

Народний футбольний клуб "Ураган" закликає дотримуватись правил запровадженого карантину та рекомендацій ВООЗ, максимально обмежити час перебування на вулиці і вживати всі профілактичні заходи задля запобігання поширенню вірусу COVID-19. Дотримуйтесь простих рекомендацій та будьте здорові!

Пресслужба НФК "Ураган"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.