- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Fаvbet Екстра-ліга: цифри і факти

21 Березня 2020 (18:34)

Все найцікавіше про виступи "драконів" у регулярному чемпіонаті.

Минулих вихідних завершився регулярний чемпіонат Favbet Екстра-ліги сезону 2019/2020. Пресслужба НФК "Ураган" підготувала найцікавіші факти та статистичні показники "драконів" за підсумком "регулярки".

 • Даниіл Абакшин очолює гонку бомбардирів Favbet Екстра-ліги, забивши 17-ть голів у 16-ти зіграних зустрічах. Найближчим переслідувачем "ураганівця" є гравець "ХІТа" Олександр Педяш, в активі якого на три влучні удари менше;
 • Автором найбільшої кількості хет-триків у складі "Урагану" є Даниіл Абакшин, що відзначився трьома голами у матчах проти "Епіцентру К Авангарду" (7:1), "Кардиналу-Рівне" (5:2) та "ХІТа" (5:2). По одному хет-трику в активі Юрія Когута та Ярослава Лебедя, які у гостях тричі вражали ворота хмельницького "Сокола" (10:3);
 • Дубль Артема Фаренюка у гостьовій грі проти "Кардинала-Рівне" (2:1) можна назвати чи не найшвидшим в сезоні - всього між першим та другим голом Артема у ворота "кардиналівців" минуло десять (!) секунд;
 • Найкращим асистентом команди у чемпіонаті є Роман Кордоба, який 12 разів брав участь у гольових атаках "драконів". Що цікаво, у домашній грі проти столичного "ХІТа" Роман тричі асистував партнерам, а "дракони" перемогли з рахунком 3:2;
 • Всього два автоголи у регулярному чемпіонаті записали до свого пасиву "дракони". І два на власному майданчику - Руслан Шеремета у матчі з "Продексімом" (2:2) та Віталій Коробка у зустрічі з "Кардиналом-Рівне" (5:2);
 • У "регулярці" гравці "Урагану" двічі побачили перед собою "червоне світло". Зокрема, напрацювали на вилучення Микола Микитюк у грі проти "ІнБева" (1:5) та Мар'ян Масевич у матчі проти "Кардинала-Рівне" (5:2);
 • В поточному сезоні у футболці "Урагану" дебютували одразу п'ятеро молодих виконавців. Це універсали "Урагану-2-КФВ" Мар'ян Масевич, Петро Сенюк, Олег Негела та Віталій Коробка, а також голкіпер Микола Хомяк.
 • Дебют Мар'яна Масевича у складі "драконів" видався напрочуд вдалим - у грі проти сумського "Food Centre-СумДУ" (8:1) Мар'ян записав до свого активу один забитий м'яч. Загалом же 19-річний універсал відіграв три поєдинки у Favbet Екстра-лізі, в яких забив два голи;
 • Голкіпер Володимир Кардаш у матчі проти "ХІТа" (5:2) встановив непересічне для свого амплуа досягнення, відзначившись голом та асистом, а також парирувавши дабл-пенальті у виконанні Олександра Педяша;
 • Найкращим гравцем листопада в Favbet Екстра-лізі був визнаний "ураганівець" Артем Фаренюк.
Джерело
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.