- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

5х5: Перспективна молодь з високими сподіваннями (U-21)

25 Березня 2020 (08:10)

Футзальний портал 5х5 про перспективних молодих гравців України.

Авторитетний футзальний портал 5х5 презентував свій перелік найбільш перспективних гравців України у віковій категорії U-21 (1999-2000 р. н.), які б уже зараз могли підсилити команди Favbet Екстра-ліги. До переліку увійшли і троє "ураганівців" - Олег Негела, Петро Сенюк та Владислав Завертаний.

Олег Негела (універсал, 2000 р. н., 1 матч в Favbet Екстра-лізі)

Враховуючи те, що у нас дуже мало гравців покоління 2000 року народження, треба звертати увагу на тих, хто встиг засвітитися у юніорській збірній України та грав на Євро (U-19) у Латвії. Серед них – «ураганівець» Олег Негела. Пам’ятаєте його класний гол зі штрафного у ворота тоді ще майбутніх чемпіонів Європи – іспанців? І це – лише крихта того, що вміє Олег. У нього є непогане бачення майданчику, він може сміливо піти в обіграш або ж просто взяти гру на себе у відповідальний момент. Такий гравець, який може і сам забити, і результативний пас віддати, безумовно, буде знахідкою для «Урагану», який завжди робив ставку на футзалістів з нестандартним мисленням. Звісно, він буде і проблемою для суперників. А враховуючи те, що у нас зараз мало гравців саме такого плану, то в Олега, можливо, незабаром і з’явиться шанс показати себе не тільки у Першій лізі.

Владислав Завертаний (універсал, 2000 р. н.)

Якщо згадувати Євро-2019 (U-19), то Владислав тоді, мабуть, знаходився серед тих гравців, до яких було найменше питань. Цей гравець другої команди «Урагану» вирізняється тим, що старається грати більш-менш стабільно, і в нього це виходить. Принаймні, каші він не псує, і, до того ж, виконує непоганий обсяг чорнової роботи. Окрім того, Влад має і лідерські якості, що теж важливо. Тому, в перспективі він може стати доволі непоганим гравцем рівня FAVBET Екстра-ліги, якщо не зупинятиметься у своєму футзальному розвитку.

Петро Сенюк (універсал, 2000 р. н., 1 матч в Favbet Екстра-лізі)

Один зі старожилів тієї юніорської збірної, яка грала на чемпіонаті Європи у Латвії (з першого збору він стабільно викликався). Більш помітним його прогрес став саме зараз, коли Петро змужнів та додав у м’язах. Це дозволяє йому зараз доволі непогано грати на позиції «стовпа». Принаймні, зараз можна казати про те, що у цій віковій категорії Петро Сенюк, мабуть, є найкращим «стовпом» тут і зараз. І це робить його цінність ще більшою. Принаймні, тренерський штаб «Урагану», в разі чого, може не хвилюватися за цю позицію у найближчій перспективі.

Пресслужба НФК "Ураган" за матеріалами порталу 5х5

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.