- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Ураган" відновив тренування

13 Травня 2020 (21:16)

"Дракони" вперше зібрались після двох місяців перерви.

11-го травня стартував перший етап послаблення карантинних обмежень, прийнятих для запобігання коронавірусної інфекції, який включає в себе зняття заборони на підготовку професійних спортивних команд за умови дотримання відповідних протиепідемічних та санітарних заходів.

А вже сьогодні, 13-го травня, гравці Народного футбольного клубу "Ураган" вперше за два місяці зібрались на майданчиках спортивного комплексу Академії НФК "Ураган", який являє собою закриту територію для тренувань та дозволяє забезпечити виконання умов задля запобігання поширенню коронавірусної інфекції. Футболісти у повному обсязі забезпечені масками та дезинфікуючими засобами, дотримуються всіх протиепідемічних умов та перед кожним тренуванням проходитимуть температурний скринінг. Під час самих тренувань гравці займатимуться у групах по 3-4 гравці.

- Протягом двох місяців карантину ми тримали тісний зв'язок з футболістами щодо їхнього самопочуття, - розповів лікар команди Богдан Шкварок. - На сьогоднішній день у всіх температура в межах норми, хлопці почувають себе добре і в хорошому настрої приступили до тренувань. Ми працюємо з дотриманнями всіх вимог медичного протоколу - зберігаємо масочний режим на вулиці та транспорті, дотримуємось соціального дистанціювання в приміщеннях, проводимо дезинфекцію ігрового спорядження та контролюємо температуру тіла.

За словами головного тренера Максима Павленка, триватиме тренувальний збір два тижні і був запланований ще до того, як оголосили про дострокове завершення сезону.

- Ми планували даний збір незалежно від того, чи продовжиться змагальний сезон чи ні. Протягом довгої паузи хлопці тренувались в індивідуальному режимі та в режимі відеоконференцій, де виконували комплекс вправ для підтримки фізичної форми. Попри те, що попереду не буде офіційних матчів, ми вирішили зустрітись з дотриманням всіх санітарних норм і завершити сезон хорошим настроєм, згадати миттєвості останнього сезону, підбити невеликі підсумки та спланувати подальшу співпрацю відповідно до того, коли стартуватиме наступний чемпіонат.

Збір триватиме протягом двох тижнів і пройде в режимі одноразових тренувань на день. Це зумовлено тим, що хочемо піти у відпустку попрацювавши з м'ячем і на майданчиках, адже попереду літня перерва і нам не хотілось би, щоб ця пауза була надто тривалою. Всі гравці здорові, в хорошому настрої і прагнуть розпочати тренування. Звісно, спостерігаємо за ситуацією в країні, тож плануємо і надалі дотримуватись всіх карантинних вимог, щоб зберегти здоров'я гравців і працюватимемо в "обережному" режимі, - підсумував наставник "драконів".

Пресслужба НФК "Ураган"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.