- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Дракони" провели товариський матч

26 Травня 2020 (23:12)

Футзальний сезон 2019/2020 для "драконів" увінчався товариським матчем між "Ураганом" та юними гравцями "Урагану-2-КФВ". Розпочався матч з приємних привітань - сьогодні свій 25-й день народження святкує універсал команди Ярослав Лебідь.

З перших хвилин поєдинку було помітно, що двомісячна пауза змусила гравців обох команд добряче скучити за улюбленою справою. Вболівальники, які спостерігали за поєдинком в режимі онлайн, могли знову насолодитись грою вже звичних "четвірок" - Андрій Федюк, Юрій Когут, Артем Фаренюк та Роман Кордоба вийшли на майданчик в "Урагану", тоді як честь юних "драконів" захищали Андрій Британ, Олег Негела, Василь Баланик та Петро Сенюк.

Запал обох команд завершити сезон на "мажорній" ноті втілився у цікаві швидкі комбінації та несподіваними рішеннями на майданчику. Втім, суперники забили на двох всього один гол. Це Микола Микитюк на 18-ій хвилині поєдинку потужним ударом в півоберта змусив капітулювати Миколу Хомяка - 1:0. Щоправда, юні "дракони" не лише вміло оборонялись, а й чудово контратакували і за 22 секунди до фінальної сирени отримали шанс зрівняти рахунок. На жаль, розіграш небезпечного карного поблизу воріт Романа Колтка не приніс результатів - 1:0, досвід бере гору над молодістю.

Та найцікавіше очікувало на всіх присутніх опісля завершення поєдинку. Напередодні стало відомо, що контракти з клубом завершились у капітана Андрія Федюка та Юрія Когута, тож звітний матч став останнім для обох гравців у футболці франківського клубу. Для обох футзалістів, які залишили вагомий слід в історії "Урагану", клуб підготував пам'ятні подарунки, а перегляд зворушливого відео про найбільш емоційні сторінки кар'єри в складі "драконів" не залишив байдужим нікого ні в залі, ні в онлайн-трансляції. Юрій та Андрій були приємно здивовані таким емоційним подарунком і теплим завершенням матчу, а родини футболістів не стримували своїх емоцій.

Тож можемо з впевненістю сказати. що сезон 2019/2020 завершено! Цей сезон став випробуванням для кожного з нас, та попри все ми з позитивом дивимось у майбутнє і віримо, що наступний сезон стане багатим на перемоги та даруватиме лише хороші емоції для вболівальників "драконів"! Ми не прощаємось - ми кажемо "До нових зустрічей у новому сезоні"!

НФК "Ураган" - "Ураган-2-КФВ" - 1:0

Гол: Микитюк (18)

"Ураган": Кардаш (Колток, 30) - Федюк (к), Кордоба, Фаренюк, Когут - Абакшин, Микитюк, Лебідь, Шеремета - Коваль, Радевич, Швед, Масевич. "Ураган-2-КФВ": Гуйван (Хомяк, 15) - Британ, Негела, Баланик, Сенюк (к) - Петросюк, Лейб'юк, Дичук. Вилучення: Кардаш (30)

 

НФК "Ураган"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.