- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Юрій ГАВРИШ: "У Фіналі кожна гра буде вирішальною"

03 Червня 2020 (17:10)

Головний тренер СК "Городенка" Юрій Гавриш в інтерв'ю SPORT.IF.UA розповів про перше після карантину тренування, формат Другої ліги та цілі на Фінал восьми.

- Команда провела перше тренування. Чи задоволені фізичною формою хлопців після такої довгої паузи?
- Звісно, карантин тривалістю в майже три місяці вніс свої корективи. Хлопці займалися індивідуально вдома, на тренажерах, бігали кроси. Всі зали були закриті, а займатись на свіжому повітрі та в залі – то дві різні речі, самі розумієте. Всі наші спортсмени професіонали, тому зайвої ваги ні в кого немає. Нарешті дочекалися послаблення карантину і зараз нам дозволили проводити перші тренування.

Звісно, нам дуже прикро, адже до карантину команда набрала хороший хід. Навіть на вчорашньому тренуванню помітно, що важкувато проходять заняття і немає попередньої зіграності в четвірках.

- У якому режимі тренувань працюєте?
- Цього тижня ми запланували два тренування. А вже наступного тижня плануємо провести тижневі збори в Городенці, протягом яких зіграємо один-два контрольні матчі. Потім знову два-три тренування в тиждень і з 24-го по 28-ме будуть проходити фінальні ігри. Тобто, нам дали три тижні на підготовку.

- Чи є зміни в команді?
- Всі ті, хто був залишаються в команді. Як Ви знаєте, напередодні плей-офф ми дозаявили Ігоря Подолюка та Юрія Іванишина. Ми хотіли дозаявити ще кількох гравців, але вже завершився заявочний період, тому більше новачків у нас немає.

- Чи відомо, у якому форматі буде дограний сезон Другої ліги?
- Буквально у понеділок пройшла нарада за участю представників команд Другої ліги. На ній було визначено, що догравання сезону пройде з 24-го по 28-ме червня. Змінився формат проведення - замість запланованого раніше Фіналу чотирьох відбудеться Фінал восьми. Скоріш за все у Фіналі команди будуть розподілені на дві групи. А от формат стикових матчів поки не відомий – чи це будуть півфінальні ігри перших двох команд кожної групи, чи переможці квартетів зустрінуться у фіналі, другі місця боротимуться за бронзові нагороди і т. д.

Щодо місця проведення Фіналу, то заявку подавали Запоріжжя, Одеса, Рівне та Городенка. Згодом залишились Рівне і Городенка. Більшість представників команд проголосували за те, щоб провести Фінал у нас. Але, як Ви знаєте, у нас є певні проблеми із залом, в якому утворюється конденсат. Вчора ми провели перше тренування і вже трішки відчувалась поява конденсату. Під час Фіналу планується проведення чотирьох ігор вдень, тому чи впорається зал з таким навантаженням сказати важко. Тож питання місця проведення поки залишається відкритим.

- Які цілі ставите на Фінал восьми для своєї команди?
- В нас цілі були поступові. Перше – вийти з групи. Далі пройти Вінницю і потрапити до чвертьфіналу. Чим більше виграєш – тим вищі завдання. Ми так далеко зайшли, тому нам вже нема куди відступати. На цій стадії кожна гра буде вирішальною. Це в групі можна було десь «загубити» очки, а тут такого не можна допускати.

Розмовляв Андрій МОКЛЯК, SPORT.IF.UA

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

  1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
  2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
  3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

  1. Використання нецензурної лексика.
  2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
  3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
  4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
  5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
  6. Розповсюдження спаму.
  7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
  8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
  9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
  10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
  11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
  12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

  1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
  2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
    За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
  3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

  1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
  2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.