- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Ураган" підписав першого новачка літнього міжсезоння

03 Червня 2020 (19:00)

Кращий бомбардир чемпіонату Івано-Франківська Тарас Онуфрак поповнив склад "драконів".

Першим новачком "Урагану" у літнє міжсезоння став один з кращих футзалістів-аматорів Івано-Франківщини Тарас Онуфрак, повідомляє пресслужба клубу. Новобранець "драконів" приєднається до нових партнерів вже після того, як команда розпочне підготовку до нового змагального сезону.

25-річний Тарас Онуфрак є вихованцем івано-франківського ДЮФК "Ніка-05". Футзальну кар'єру розпочав у 2015-му році, поповнивши ряди аматорського клубу Першості області "Галицький двір", разом з яким здобув "срібло" другого за рангом турніру обласних змагань. Згодом виступав у складі команди "Старий Пес" у чемпіонаті міста Івано-Франківська. У 2018-му перебрався до табору одного з фаворитів обласного чемпіонату "Трейдзахідбуду". Разом з "будівельниками" Тарас зупинився за крок до чемпіонства, завоювавши срібні нагороди. Останній сезон відіграв у складі "iFranko", де не лише став чемпіоном міста Івано-Франківська, а й виборов звання кращого голеадора турніру, забивши 13 м'ячів у дев'яти зіграних зустрічах.

- Минулого сезону я виступав у чемпіонаті міста Івано-Франківська, захищаючи кольори команди "iFranko" разом з тренерами "Урагану" Максимом Павленком та Тарасом Панчуком. Саме вони помітили мій потенціал і запросили спробувати свої сили в "Урагані". Довго над пропозицією не роздумував, адже такий шанс потрапити з аматорського футзалу в професіональний буває лише раз в житті. Я, як і кожен футзаліст, хочу рости та розвиватись в улюбленій справі. Щодо цілей, то прагну допомогти команді вибороти нові титули та трофеї, - розповів новобранець в коментарі клубній пресслужбі.

Коротка довідка:
Тарас Онуфрак (06.03.1995)
Срібний призер чемпіонату Івано-Франківської області (1): 2018/19
Срібний призер першості Івано-Франківської області (1): 2015/16
Чемпіон міста Івано-Франківська (1): 2019/20
Кращий бомбардир чемпіонату міста Івано-Франківська (1): 2019/20

Ігрова кар'єра (футзал):
2015-17: "Галицький двір" Івано-Франківськ
2017-18: "Старий Пес" Івано-Франківськ
2018-19: "Трейдзахідбуд" Івано-Франківськ
2019-20: "iFranko" Івано-Франківськ
З травня 2020-го року - гравець НФК "Ураган"

 
Коментарі
3. 6 .2020 (19:16) Pavlo
Круто! Заслужено!

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.