- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Sun Vita" та "Рівнестандарт" перемагають

25 Червня 2020 (22:38)

Колектив зі Снятина без особливих проблем розібрався з кременчуцькою «Геологією».

Програму другого ігрового дня фінальної частини Другої ліги відкривало протистояння двох команд, які вчора зазнали поразок. «Sun Vita» поступився «Городенці», а «Геологія» не зуміла набрати залікових пунктів у поєдинку проти «Рівнестадарта-ДЮСШ №4».

Снятинці значно збільшили свою заявку, додавши до неї і воротаря Федорова, який посів місце у рамці. Зрештою, на початку зустрічі саме він мав більше роботи. Представники Полтавщини мали низку моментів. Чи не найкращий з них був у Львова, який не зумів скористатися помилкою кіпера снятинців та пробачив останнього, поціливши точно у корпус воротарю з кількох метрів.

Витримавши натиск від «геологів» команда Василя Плехтяка вибігла у свою атаку, яка завершилася голом Шинкарика. Досить швидко кременчужани могли відновлювати статус-кво, однак, з ударом Данилейка зі штрафного впорався Федоров.

Натомість, нейтралізувати прохід Турчинського номінальні господарі не зуміли. Тарас впевнено розібрався з захистом суперника та подвоїв перевагу снятинців.

Другий тайм розпочався дуже стрімко. Романюк відкрився у штрафному майданчику суперників, прийняв м’яч і пробив точно у кут. «Геології» потрібно було відігравати вже три м’ячі. Однак, «Sun Vita» зловив кураж. Вже згаданий Шинкарик міг оформлювати дубль, але Ноженка підстрахувала стійка.

Зрештою, справа таки дійшла і до четвертого голу. Голей пробив зі штрафного, а Коваль з близької відстані переправив м’яч у ворота. Після цього команда Данилейка пішла вперед з п’ятим польовим. Його роль вже традиційно виконував сам тренер-гравець.

Втім, фактично перша помилка команди з Полтавщини перетворилася на п’ятий гол снятинців. Синюк відправив м’яч зі своєї половини майданчика у порожні ворота суперника.

Єдиною проблемою підопічних Василя Плехтяка став перебір фолів, чим команда з Івано-Франківщині відзначилася зі знаком мінус і вчора. Однак, якщо Данилейко з десятиметрової відстані поцілив у стійку, то Лавський опонентів не пробачив. Втім, не більше. 5:1 – колектив зі Снятина підіймається на третю сходинку турнірної таблиці.

Вже завтра команди проведуть чергові матчі фінальної частини. «Sun Vita» протистоятиме дніпровському «Human», а «Геологія» спробує здобути перші очки у матчі з «Городенкою».

«Геологія» (Кременчук) – «Sun Vita» (Снятин) – 1:5 (0:2)

Голи: Лавський (40 – з дабл-пен) – Шинкарик (10), Турчинський (16), Романюк (22), Коваль (30), Синюк (32) Попередження: Саркісян (38) – Коваль (29), Шинкарик (33) Нереалізований дабл-пенальті: Данилейко (33)

«Геологія»: Віталій Ноженко (к) (Віталій Костиренко, 38) – Ілля Юрченко, Дмитро Лавський, Кирило Смірнов, Ярослав Голубенко – Євгеній Данилейко, Ваге Саркісян, Андрій Шимбаков, Іван Львов – Владлен Гончар. Головний тренер: Євгеній Данилейко. «Sun Vita»: Денис Федоров – Ігор Краєвський (к), Ярослав Плехтяк, Іван Шинкарик, Тарас Турчинський – Володимир Романюк, Андрій Голей, Назарій Синюк, Ігор Коваль – Роман Мироняк, Іван Ориджук, Микола Данищук. Головний тренер: Василь Плехтяк

Арбітри: Ярослав Сторожук (Львів), Петро Липецький (Івано-Франківськ), Тарас Козак
(Самбір) Хронометрист: Тарас Дем’янчук (Івано-Франківськ)
Спостерігач арбітражу: Роман Проць (Дрогобич)

прес-служба АФУ

«Рівнестандарт-ДЮСШ №4» перемагає і очолює турнірну таблицю фінальної частини Другої ліги.

100-% реалізація дабл-пенальті Дмитром Ситником приносить команді Юрія Баховського другу перемогу на турнірі.

Цей матч відзначився одразу двома дебютами. По-перше він став першим для команди «Human» у фінальній частині Другої ліги. По-друге, після вилучення у поєдинку з «Медеєю» у рамках 1/8 фіналу, до складу «Рівнестандарту-ДЮСШ №4» повернувся Олександр Крук.

Перший тайм не був щедрим на події та ознаменувався приблизно рівною грою. Зрештою, його перебіг вирішив один епізод. Дацюк чудово розібрався у штрафному майданчику суперника, і з розвороту вразив дев’ятку воріт Пучки.

На 12-ій хвилині Прислупський заніс до пасиву рівнян п’ятий фол. Втім, після цього до перерви «стандартівці» правил не порушували. Обидва суперники мали кілька моментів для того, аби змінити показники на табло. Однак, Беденюк неточно пробив після розіграшу кутового, а з ще одним ударом Дацюка впорався Пучка.

Другу половину команди провели набагато активніше. Вже на дев’ятій секунді міг забивати Сергій Дубовик, але номінальних гостей врятувала стійка. Втім, досить швидко аналогічним моментом відзначився неодноразово згаданий Дацюк. На цей раз каркас воріт зіграв вже за дніпрян.

Чудовий шанс, аби відновити паритет мав Беденюк, але у рамці воріт чудово відпрацював Колодюк.

Рівняни створили два чудових моменти, аби збільшити гандикап. Після контратаки Пучка врятував власні володіння після удару Ситника, а Крук на добиванні грубо зіграв проти Пучки. Вирок арбітра: друга жовта картка для Олександра, який не зіграє і у поєдинку проти «Sun Vita».

Дніпряни отримали дві хвилини гри у більшості, які втілити у забитий м’яч їм не вдалося. Вже після цього Шкатула просто дивом не переправив м’яч у ворота після гострого прострілу Засенка.

Втім, володіючи перевагою, «Human» впродовж декількох десятків секунд «заробив» п’ятий та шостий фоли. До десятиметрової позначки підійшов Ситник, який без зайвих проблем переграв Пучку.

Останні чотири хвилини команда Андрія Засенка проводили з п’ятим польовим. І якщо наблизитися у рахунку до суперника впродовж трьох хвилин не виходило, то останні 40 секунд поєдинку стали по-справжньому шаленими.

Спочатку Клименко, а потім Засенко скористалися помилками рівнян у захисті та, здавалося б, вирвали нічию. Однак, порушення правил за сім секунд до фінального свистка стало для «Human» вже сьомим. До м’яча знову підійшов Ситник, а місце у воротах дніпрян посів Денис Дубовик. Втім, це не завадило Дмитру оформити дубль та принести надзвичайно непросту перемогу «Рівнестандарту-ДЮСШ №4» з рахунком 3:2. Завтра підопічні Юрія Баховського матимуть вихідний, а «Human» протистоятиме «Sun Vita».

«Human» (Дніпро) – «Рівнестандарт-ДЮСШ №4» (Рівне) – 2:3 (0:1)

Голи: Клименко (40), Засенко (40) – Дацюк (10), Ситник (36, 40 – обидва з дабл-пен.)

Попередження: С. Дубовик (28), Петренко (36) – Крук (23), Жак (28), Прислупський (31) Вилучення: Крук (28)

«Human»: Павло Пучка (Денис Дубовик, 40) – Євген Шкатула, Андрій Засенко, Сергій Беденюк, Олександр Клименко – Сергій Дубовик, Сергій Колодинський, Ігор Безсонов, Артем Петренко – Олександр Цимбал (к). Головний тренер: Андрій Засенко. «Рівнестандарт-ДЮСШ №4»: Юрій Колодюк – Павло Дармовіс, Дмитро Ситник, Роман Дацюк, Олександр Крук – Вадим Жак, Тарас Прислупський, Владислав Гарбарук, Сергій Москалик (к) – Дмитро Скибчик, Вадим Тютюрай, Дмитро Дяченко. Головний тренер: Юрій Баховський

Арбітри: Орест Дуцяк (Дрогобич), Тарас Козак (Самбір), Ярослав Сторожук (Львів)
Хронометрист: Тарас Дем’янчук (Івано-Франківськ)
Спостерігач арбітражу: Роман Проць (Дрогобич)

прес-служба АФУ

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.