- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Нове обличчя в "Урагані"

07 Липня 2020 (17:52)

6-го липня "Ураган" представив першого новачка літнього міжсезоння.

У понеділок, 6-го липня, у клубному Фан-шопі НФК "Ураган" відбулось представлення новачка та продовження угод з діючими гравцями "драконів". Презентацію нового гравця широкому загалу провели віцепрезидент НФК "Ураган" Денис Рудницький та головний тренер команди Максим Павленко.

 

З аматорів - у професіонали! Саме так можна охарактеризувати шлях першого новачка клубу у літнє міжсезоння Тараса Онуфрака. Один з кращих футзалістів-аматорів нашого краю у свої 25-ть уклав перший професіональний контракт, а до цього захищав кольори низки команд Прикарпаття. Окрім того, минулоріч Онуфрак став кращим голеадором Чемпіонату міста Івано-Франківська.

- Раніше я виступав в чемпіонаті Івано-Франківська і зараз отримав шанс проявити себе на професіональному рівні. Думаю, в кожного футзаліста є мрія заграти в Екстра-лізі, адже рівень на дві голови вище за будь-які змагання. Для мене це величезний крок з аматорів в Екстра-лігу і зі свого боку я намагатимусь зробити все, щоб проявити себе на такому високому рівні. Атмосфера в команді дуже тепла, та й хлопці прийняли мене добре. Насправді, навіть не очікував такого теплого прийому, - зізнається Тарас.

 

Вірить в новачка і головний тренер команди Максим Павленко, який оцінив кадрові зміни в клубі і розповів про залучення до тренувального процесу молодих вихованців.

- Влітку нас залишили двоє гравців – це Андрій Федюк та Юрій Когут. Натомість до команди прийшов Тарас Онуфрак, якого ми помітили завдяки виступам у чемпіонаті Івано-Франківська. Тарас продемонстрував свої бомбардирські якості, заявив про себе як відповідального, дисциплінованого гравця і отримав шанс від нашої команди. Віримо, що він буде не лише конкурентноздатним, а й стане повноцінною одиницею в "Урагані".

   

Також сьогодні ми продовжили контракти з дев’ятьма виконавцями. Ми довіряємо цим хлопцям і сподіваємось, що в майбутньому станемо міцним колективом, який буде здатний виконувати завдання поставлені керівництвом клубу. Окрім того, ми охоче надаємо шанс проявити себе молодим вихованцям клубу, яких вже залучаємо до зборів головної команди. Прагнемо, щоб в нас було якомога більше власних вихованців, тож акцентуватимемо увагу на підготовці перспективної молоді, - підсумував Максим Павленко.

Серед тих дев’яти гравців, які пролонгували угоди з клубом є віцекапітан команди Роман Кордоба. У минулому сезоні команда не сказала свого останнього слова, тож в наступному налаштовується лише на максимальні цілі.

- Сьогодні у нас було перше тренування. Хлопці раді знову бачити один одного в робочій обстановці і всі приступили до тренувань в хорошому настрої. Налаштовуємо себе на максимальні результати, намагатимемось витиснути з себе максимум і виконати ті завдання, які поставить перед нами керівництво. Нам до снаги разом йти до максимальних цілей, як в чемпіонаті, так і в кубку. У зв’язку з пандемією ми не дограли Фінал чотирьох Кубка України, тож його планують провести в середині серпня. Ми повинні зробити все можливе, щоб залишити трофей в Івано-Франківську, - підсумував Роман.

Пресслужба НФК "Ураган"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.