- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Юрій Іванишин очолив дубль «Урагану»

08 Липня 2020 (11:34)

"Ураган" представив нового наставника і масажиста дублю.

У новий сезон дублюючий склад НФК "Ураган" вступить з новим наставником, яким став вже екстренер клубної Академії Юрій Іванишин. Також "дубль" отримає поповнення і в медичній службі - над відновленням "ураганівської" молоді працюватиме масажист з п'ятирічним досвідом роботи у спортивній реабілітації Святослав Карпенко. Традиційно представлення нових облич пройшло у Лігві Драконів - офіційному Фан-шопі клубу, який не так давно відчинив свої двері для шанувальників "Урагану".

Широкому загалу новачків представив віцепрезидент клубу Олександр Бубен, який і розповів про основні завдання дублюючого складу та чому зупинився на кандидатурі молодого наставника.

– Юрій Іванишин – фахівець своєї справи, раніше він виступав в "Урагані" і наразі є викладачем Коледжу фізичного виховання. Це наставник, який знає не одну іноземну мову, що є важливим фактором в сучасному футзалі, людина, яка прагне нових знань і знаходиться в постійному пошуку нових граней. Тож ми раді, що Юрій перейшов від роботи в нашій дитячій Академії до професійної команди дублю.

Я покладаю на Юрія серйозні сподівання, також на нього розраховує і головний тренер основного "Урагану" Максим Павленко, який з радістю прийняв нового наставника до тренерського штабу. Кілька сезонів тому ми прийняли рішення, що тренер дублю входить в штаб головної команди "Урагану" і допомагає головному тренерові. Завдяки цьому можна зрівноважити тактичні та ігрові аспекти між двома командами і спростити процес адаптації молодих вихованців в "основі". Такий підхід вже приніс свої плоди і вже зараз разом з основним "Ураганом" працює частина гравців з дублю, які зовсім скоро відправляться на найближчі навчально-тренувальні збори до Кароліно-Бугазу.

Для дублюючої команди важливо, щоб хлопці набирались майстерності і росли в професійному плані. Якщо ж говорити про завдання тренерського штабу, то найперше - це напрямок селекції, яку ми проводимо не лише серед вихованців клубної Академії, а серед гравців з Івано-Франківщини чи інших клубів України. Також з молоддю потрібно організувати якісну роботу, побудувати якісний тренувальний процес. Завдяки такому надійному партнеру як Коледж фізичного виховання ми маємо хорошу матеріальну базу для проведення тренувань. У нас створені всі умови для того, щоб хлопці зростали і вже в наступому сезоні двоє-троє гравців поповнили основний "Ураган", – розповів Олександр Бубен.

Сам новоспечений наставник вже приступив до роботи і готовий до викликів у новому для себе амплуа.

– Мені надійшла пропозиція від керівництва, яка стала несподіванкою особисто для мене. Я був приємно здивований такою пропозицією. В свою чергу, нашим першим завданням є підготовка якісних футзалістів для головної команди. В «Урагані» створено всі умови для того, щоб молоді гравці могли прогресувати і показувати свої найкращі якості. Наразі у нас вже є певні напрацювання щодо підготовки молоді, які ми б хотіли втілити в життя і які плануємо узгодити з головним тренером «основи» Максимом Павленком.

Особисто для мене жодних складнощів щодо роботи з молоддю немає. На цьому етапі потрібно робити акцент на психології підлітків, які, скажімо так, на межі свого становлення як професійного футзаліста. Тому важливим фактором в моїй роботі є сформувати повноцінного професійного спортсмена, – повідомив Юрій Іванишин.

А за реабілітацію юних футзалістів відтепер відповідатиме масажист Святослав Карпенко, за плечима якого не один рік роботи в даній сфері.

- Ще після завершення навчання в університеті в мене була мрія потрапити до професіональної команди. Крок за кроком я підвищував свою кваліфікацію в даній сфері, а загалом реабілітацією займаюсь більше п'яти років. Так склалось, що я спробував свої сили, здав необхідні тести і моєю роботою в клубі залишились задоволені. Вдячний керівництву за можливість працювати в "Урагані", - підсумував Святослав Карпенко.

Прес-служба НФК "Ураган"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.