- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Тарас ЛЕВАНДІВСЬКИЙ: "Помітно, що хлопці скучили за футзалом"

16 Липня 2020 (16:48)

Голкіпер "драконів" Тарас Левандівський розповів про свою довгу реабілітацію після пошкодження, повернення до повноцінного тренувального процесу та передсезонні збори на чорноморському узбережжі.

- Тарасе, розкажи, в якому настрої команда працює на зборах?
Збори - це насамперед тренування, тож ми сповна виконуємо ті завдання, які перед нами ставить тренер. Всі працюють у хорошому настрої, помітно, що за період довгого карантину і відпустки хлопці заскучили за футзалом.

- Розкажи, як проходить звичний день на зборах.
День починається у нас з самісінького ранку, коли проводимо зарядку на узбережжі Чорного моря. Згодом сніданок, трохи часу відпочити і потім за планом перше тренування на вулиці. Здебільшого, це робота на піску, бігові тренування, тощо. Потім обід і вечірнє тренування в залі, яке проходить в ігровій формі та з різноманітними завданнями.

- Тренування тренуваннями, а як проводите вільний час на зборах?
Після вечірнього тренування в більшості відпочиваємо в номері, дехто плаває в басейні, інші ввечері можуть піти на прогулянку. І так день на зборах дуже швидко пролітає. Вчора у нас був вихідний, тож мали можливість більше часу відпочити.

- Позаду вже екватор підготовки. Розкажи, на яких аспектах тренерський штаб акцентує увагу?
Насамперед нам потрібно закласти фундамент загальної фізичної підготовки на наступний сезон. Тут поєднується і витривалість, і швидкість, і тактичні аспекти, тож маємо ранкове тренування на загальну фізичну підготовку та вечірнє в ігровій формі.

- Яких епідеміологічних вимог дотримуєтесь на зборах?
Ми всі чудово розуміємо, що зараз в країні діє карантин і вірус нікуди ще не зник. Кожного ранку лікар проводить температурний скринінг кожного гравця, дотримуємось маскового режиму на вулиці, обов’язково користуємось дезинфекторами та антисептиками. Одним словом, виконуємо всі вимоги щодо запобіганню поширенню вірусу.

- Відомо, що ти не грав більше року. Розкажи, як проходила твоя реабілітація.
Після сезону 2018/2019 в мене стався вивих плечового суглобу. Мені зробили операцію на плечі, я почав потрохи відновлюватись і тут стався рецидив. Було важко не так фізично, як психологічно, адже розумів, що скільки часу втратив, скільки всього перетерпів… і знову те саме! Через деякий час я знову пройшов обстеження, зробив повторну операцію в Польщі, але вже по іншій методиці. Операція пройшла успішно, як і подальша реабілітація під наглядом лікаря та реабілітолога. Зараз вже повністю відновився після пошкодження і працюю в загальній групі. Ще хочеться подякувати тим людям, які зробили все і дуже допомогли мені, щоб я міг повернутись до гри у футзал.

- Як ти себе зараз почуваєш?
Зараз почуваю себе добре, повноцінно тренуюсь і повертаю собі звичну ігрову форму.

- У вівторок команда провела двосторонній спаринг. Заскучив за грою?
Оскільки довгий час не мав змоги грати, то, звісно, був радий знову повернутись на майданчик та сповна відчути гру.

- На зборах працює група молодих гравців. Як їх прийняли в команді?
Як такої акліматизації в хлопців не було, адже всі один одного знають, тож в цьому плані їх сприйняли тепло. Та й в загальному в нас доволі тепла та дружня атмосфера в команді. Помітно, що всі стараються, працюють і мають велике бажання показати свої найкращі якості.

Пресслужба НФК "Ураган"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.