- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Максим ПАВЛЕНКО: "Проведемо міні-збір в Івано-Франківську"

31 Липня 2020 (20:15)

Головний тренер НФК "Ураган" Максим Павленко розповів про відновлення тренувань та поділився планами команди на підготовку до нового змагального сезону.

- Максиме Михайловичу, розкажіть про стан справ у команді.
- В середу гравці основної та дублюючої команд пройшли повторне ПЛР-тестування. А вже вчора ми відновили командні тренування - до них допущено гравців "основи", в яких не виявили вірус під час повторних тестів. Так само разом з нами займаються і гравці "Урагану-2-КФВ" тести яких показали негативні результати.

- Який стан гравців, що захворіли?
- Стан гравців задовільний, всі переносять інфекцію в безсимптомній формі. Наразі вони перебувають на домашній самоізоляції, яка потрібна для того, щоб не було ускладнень і весь час знаходяться під контролем лікарів. Кожен проходить курс лікування і ми всі очікуємо повторного тестування, щоб гравці одужали та отримали дозвіл повернутися на майданчик.

- Які подальші плани команди на підготовку до нового сезону?
- У зв'язку з поточною ситуацією в клубі ми відмовились від участі у "Кубку Львіщини-2020". Замість цього проведемо міні-збір в Івано-Франківську під час якого працюватимемо в режимі двох тренувань на день. Розуміємо, що після повернення з Одещини ми пропустили тиждень, тож потрібно часу, щоб повернутись до звичного режиму і тренувального тонусу. Окрім того, нам потрібно повернути всіх гравців до обойми і підготувати до навантажень.

- А як щодо старту сезону?
- Повторне тестування продемонструвало, що, на жаль, не всі здорові, тож ми розуміємо, що до 15-го серпня, коли пройдуть матчі Кубка України, не встигнемо підготувати команду. Тож написали листа від імені клубу з проханням перенести Фінал чотирьох на більш пізній термін. Зараз очікуємо розгляду нашого листа та на рішення Асоціації футзалу України. Далі будемо підлаштовуватись і готувати команду, відштовхуючись від рішення, яке буде прийняте АФУ.

Пресслужба НФК "Ураган"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.