- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Нові обличчя Академії НФК "Ураган"

08 Серпня 2020 (20:55)

У п’ятницю, 7-го серпня, в офіційному клубному фан-шопі НФК “Ураган” відбулась презентація нових тренерів Академії НФК “Ураган”.

У новому сезоні Академія НФК "Ураган" матиме одразу потрійне поповнення - до складу тренерського штабу Академії увійшли троє нових наставників. Мова йде про вихованця "Урагану" Олександра Вонса, найкращого гвардійця "Урагану" за всю історію Романа Кіндратіва та Дмитра Мельникова, за плечима якого, попри юний вік, дворічний досвід роботи з найменшими футболістами. Як розповів віцепрезидент НФК "Ураган" Олександр Бубен, такі зміни зумовлені тим, що в поточному сезоні Академію НФК "Ураган" очікують нові виклики в діяльності.
 
"Академію НФК "Ураган" у новому сезоні очікують певні зміни в діяльності. На сьогоднішній день ми прийняли рішення, що Академія працює з дітками до 12-ти років включно, а базовим видом спорту, який ми розвиваємо, використовуючи методики компанії EmSports з підготовки дітей - футбол. А вже після 12-річного віку частина дітей може бути відібрана до Академії Прикарпаття, а частина перейде до найстарших вікових груп Академії НФК "Ураган", де займатиметься футзалом. За кожним з наших нових тренерів ми слідкували, знаємо їх можливості, а основної перевагою є те, що вони молоді, готові до нових знань, адже на сьогоднішній день ми закладаємо нові стандарти тренерської роботи, де потрібно багато вчитися, відслідковувати зміни в тенденціях футболу та футзалу і прагнемо бути першими в цьому не лише в місті, а й в усій Україні", - підсумував віцепрезидент клубу.
 
У новому сезоні віковою категорією U-14/U-15 опікуватиметься Олександр Вонс, який має багаторічний досвід виступів в футзалі, а свої перші кроки робив саме в "Урагані".

"Ураган" від народження у моїй крові, адже слідкував за ним ще відтоді як клуб лише створювався. Згодом захищав кольори "ІФКФВ-Урагану" в чемпіонаті області і навіть було запрошення зіграти в основній команді, але не склалаось, адже не зміг поєднювати навчання та гру. Загалом же мене з "Ураганом" пов'язує все - всі люди, всі гравці, всі тренери - з деким свого часу пройшов збори, з кимось зустрічався вже пізніше на футзальному майданчику, а нинішній директор Академії Володимир Ярославович Слободян є моїм першим тренером", - поділився наставник вікової категорії U-15/U-14. Рекордсмен "Урагану" за кількістю зіграних матчів за всю історію Роман Кіндратів повернувся до клубу вже у статусі наставника - у новому сезоні Роман працюватиме з юними гравцями 2008 та 2009 р.  н.

"Звісно, мій ігровий досвід в "Урагані" стане в нагоді у моїй тренерській діяльності, але потрібно розуміти, що футзал не стоїть на місці і зараз має іншу специфіку. Мені потрібно буде перелаштовуватись, але я готовий до нових викликів. Вважаю, що в роботі з дітьми потрібно віддати всі сили, адже як в дитячому футболі закладеш фундамент, так вони і будуть шукати себе в дорослому житті. Робота дуже відповідальна і я буду намагатись на своєму прикладі вказувати їм правильний шлях", - розповідає легендарний "ураганівець".

Дмитро Мельников у новому сезоні працюватиме з найменшими футболістами - 2015 та 2016 р. н. У свої 20-ть Дмитро вже має дворічний досвід роботи з дітьми такого віку, тож наставник знає з чого потрібно робити перші кроки у футболі.

"До дітей 5-6 років потрібен особливий та індивідуальний підхід - кожному потрібно приділити увагу, проявити турботу, адже в такому віці вони бояться не лише тренера, а й просто прийти на тренування. Також дитину в такому віці потрібно зацікавити на тренуванні - ні на секунду не можна допускати, щоб дитині стало нудно і кожне заняття повинне пройти на позитивній ноті. Якщо ж говорити про ази, то дитину потрібно навчити що є своя і чужа команди, що м'яча не можна торкатися руками і як правильно віддавати передачі", - розповів наставник наймолодших футболістів Академії НФК "Ураган".

Джерело
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.