- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Ураган" продовжив співпрацю з двома гравцями

13 Серпня 2020 (16:57)

Віталій Коробка та Владислав Завертаний залишаються у складі "драконів".

20-річний Віталій Коробка захищає кольори "Урагану" з 2018-го року. За цей час гравець якнайкраще проявив себе у складі "Урагану-2-КФВ", а минулого сезону став одним з лідерів першолігової команди - всього універсал провів на майданчику тринадцять ігор, в яких дев'ять разів вражав ворота суперників. Окрім того, гравець встиг дебютувати у Favbet Естра-лізі, взявши участь у переможному поєдинку "Урагану" проти "Кардинала-Рівне" (5:2).

- Два роки тому я прийшов в "Ураган" з метою потрапити в першу команду, тому коли запропонували новий контракт, я одразу ж погодився. В команді дуже дружня атмосфера, тут абсолютно немає негативу, всі один одному допомагають. Ставлю собі за ціль сповна викладатися на майданчику, не шкодуючи себе, приносити користь команді і, як наслідок, здобувати перемоги в кожному матчі, - розповів молодий універсал.

Владислав Завертаний в клубній вертикалі "драконів" вже п'ятий рік - спочатку навчався футзальних азів в Академії НФК "Ураган", а згодом, восени 2017-го, уклав з клубом свій перший професіональний контракт. 20-річний футзаліст зарекомендував себе як один з найперспективніших у своєму віці, пройшовши шлях від юнацької до молодіжної збірних України. Взимку минулого року Завертаний зазнав прикрого пошкодження, реабілітація після якого тривала понад шість місяців, тож зіграв всього сім поєдинків і забив чотири м'ячі у складі "Урагану-2-КФВ".

- "Ураган" - один із найкращих клубів України, тут хороша інфраструктура та створено всі умови, щоб рости та прогресувати як футзаліст найвищого рівня. Я в клубі вже п'ятий рік і за цей час не зустрічав на своєму шляху труднощів з людьми та атмосферою в команді - тут всі привітні та доброзичливі. Цілі для себе ставлю максимальні - прагну показати якісну гру, потрапити в першу команду і закріпитись там, - підсумував гравець в розмові з клубною пресслужбою.

Пресслужба НФК "Ураган"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.