- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Моноліт-Viva Cup" - "Ураган": прев'ю матчу 4-го туру

11 Вересня 2020 (20:40)

"Дракони" тримають курс на Харків + LIVE

У суботу, 12-го вересня, НФК "Ураган" у Харкові зіграє поєдинок 4-го туру Favbet Екстра-ліги проти місцевого "Моноліту-Viva Cup". Матч відбудеться без глядачів у Палаці Спорту "Локомотив" і розпочнеться о 13:00. 

Згідно календаря змагань суботній поєдинок мав відбутись в Івано-Франківську, але у зв'язку із запровадженням "червоної" карантинної зони на Прикарпатті команди домовились перенести гру до Харкова. Натомість матч другого кола пройде вже на майданчику Манежу КФВ. До того ж, зустріч харків'ян та франківців відбудеться на арені Палацу Спорту "Локомотив", куди Favbet Екстра-ліга повертається після трьохрічної паузи. 

Харківський клуб хоч і має статус новачка чемпіонату, але за складом там зібрані багато іменитих в українському футзалі виконавців. Разом з появою в першій столиці України професійного футзального клубу додому повернулись Дмитро Овсянніков ("Енергія", "Тайм", "Локомотив"), Дмитро Бондар ("Інтеркас", "Енергія", "Тайм", "Локомотив") та В'ячеслав Чуднов ("Універ-Харків", "Єнакієвець", "Продексім"). А напередодні матчу з "драконами" харків'яни оголосили ще про одне вагоме підписання - контракт з клубом уклав досвідчений Євген Ланко, який останні п'ять сезонів захищав кольори херсонського "Продексіму". Не обійшлось у складі "Моноліту" і без "ураганівського" сліду - зараз кольори команди з Харкова захищають Владислав Моспан та Владислав Сорокін, які в різний період виступали в "Урагані" та "Урагані-2-КФВ" відповідно.

Щодо результатів суперників на старті сезону, то майбутні господарі поєдинку у трьох зіграних зустрічах здобули три залікові пункти і наразі посідають шосту позицію турнірної таблиці. Натомість "дракони" з сімома набраними очками ділять другу-третю сходинки разом з львівською "Енергією". Останній свій матч в чемпіонаті команди провели по-різному - "дракони" в гостях завдали поразки хмельницькому "Соколу" з рахунком 9:1, тоді як харків'яни вдома поступився херсонському "Продексіму" (3:7). 

Шанувальники футзалу зможуть переглянути поєдинок у прямому ефірі на офіційному YouTube-каналі Асоціації футзалу України. Початок о 13:00. Вболіваємо за "драконів" разом!

"Моноліт-Viva Cup" Харків - НФК "Ураган" Івано-Франківськ
12 вересня. Favbet Екстра-ліга, 4 тур. м. Харків, Палац Спорту "Локомотив" - 12:00.
Арбітри: А. Духан (Луганська обл.), Я. Опришко (Кременчук), Д. Чумак (Харків)
Хронометрист: О. Клімова (Харків)
Спостерігач арбітражу: В. Дараган (Київ)
Делегат: І. Шишка (Харків)

Пряма трансляція:

Пресслужба НФК "Ураган"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.