- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Дублери "Урагану" - у фіналі Rivnestandart Open Cup!

12 Вересня 2020 (21:40)

Завтра "драконів" очікує фінальний двобій проти "Володимира" + LIVE

У першому поєдинку на турнірі підопічні Юрія Іванишина зустрілись з представником Другої ліги луцьким "Любартом". Перша половина зустрічі залишилась за "драконами", які доволі впевнено почували себе на майданчику і лише дрібні фоли допомагали волинянам збити атакувальний запал франківської команди. Саме такий перебіг подій призвів до того, що на 14-ій хвилині "Любарт" був покараний десятиметровим ударом. До м'яча підійшов Негела, потужний постріл якого "поцілував" обидві стійки, а першим на добиванні встиг Онуфрак - 0:1. За хвилину гості подвоїли перевагу у рахунку. Це Хомяк від власних воріт ввів точно на голову Бесонову, який без проблем закинув "круглого" за комірець голкіперу - 0:2. По перерві команди продемонстрували видовищний та атакувальний футзал, а інтригу у зустріч повернув Сизик, який в дебюті другої половини скоротив відставання - 1:2. За чотири хвилини Бесонов, вийшовши віч-на-віч з гокліпером, пробив потужно під поперечку і тим самим оформив дубль - 1:3. До честі волинян, команда не опустила руки і до кінця гри зуміла вдруге повернути інтригу, зусиллями Баденчука - 2:3. Та більшого "дракони" своїм суперникам не дозволили - мінімальна перемога команди Юрія Іванишина.

"Любарт" Луцьк - "Ураган-2-КФВ" Івано-Франківськ - 2:3 (0:2)
12 вересня. 
Rivnestandart Open Cup, 2-й тур. Рівне, СК ДЮСШ-4. Без глядачів.
Голи: Сизик (23), Баденчук (36) - Онуфрак (14), Бесонов (15, 27).
Нереалізований пенальті: Негела (33)
Нереалізовані дабл-пенальті: Степанюк (18) - Негела (14)
"Любарт": Лавренчук (в) - Семенюк, Піддубний, Сизик, Козачок - Степанюк, Романюк, Драганчук, Баденчук - Дригульський, Фенюк, Ковальчук, Матвійчук.
"Ураган": Хомяк (в) (Гуйван, 21) - Петросюк, Британ, Бесонов, Баланик - Масевич, Завертаний, Негела, Онуфрак - Ткачук, С. Бельбас, Бойків, Петровський. Головний тренер: Юрій Іванишин.
Попередження: Матвійчук (8), Козачок (33) - Британ (31), Баланик (38).

У другому поєдинку ігрового дня юним "драконам" протистояли досвідчені футзалісти "Рівнестандарту-ДЮСШ-4". Так, у заявці "метрологів" є кілька іменитих футзальних імен - Жак, Дармовис, Басюк та ін. Втім, імена в футзал не грають, тож командна робота франківців принесла свої плоди вже на 6-ій хвилині. Це Бойків завершив стрімку контрактаку після вивіреного пасу від Онуфрака і відкрив лік голам у матчі. Далі на перший план вийшла голкіперська майстерність, тож забиті м'ячі суперники приберегли на кінець першої половини гри. Спочатку Чудля скористався незлагодженістю в діях "драконів", а згодом Крук перевенув все з ніг на голову - 2:1 на користь господарів майданчика. Та не встигли рівняни втішитись власній перевазі, як Масевич встановив паритет, відгукнувшись на простріл від Завертаного - 2:2. В дебюті другогого тайму підопічним Юрія Іванишина вдалось вийти вперед зусиллями Негели - 2:3! Такий хід подій відверто не влаштовував рівнян, які прагнули будь-що змінити рахунок на табло. Та оборона на чолі з Гуйваном відіграла більш ніж надійно, тим самим дозволивши стражу воріт не лише відіграти на "нуль", а й вивести свою команду до фіналу!

"Рівнестандарт-ДЮСШ-4" Рівне - "Ураган-2-КФВ" Івано-Франківськ - 2:3 (2:2)
12 вересня. 
Rivnestandart Open Cup, 3-й тур. Рівне, СК ДЮСШ-4. Без глядачів.
Голи: Чудля (18), Крук (19) - Бойків (6), Масевич (19), Негела (21).
"Рівнестандрт-ДЮСШ-4": Колодюк (в) - Дармовис, Жак, Басюк, Мартиненко - Крук, Чудля, Гарварук, Скібчик, Тютюрай, Геравець, Чимерис.
"Ураган": Хомяк (в) (Гуйван, 21) - Петросюк, Британ, Бесонов, Баланик - Масевич, Завертаний, Негела, Онуфрак - Ткачук, С. Бельбас, Бойків, Петровський. Головний тренер: Юрій Іванишин.
Попередження: Дармовис (31), Козачок (33) - Британ (5).

Завдяки двом суботнім перемогам "Ураган-2-КФВ" з першого місця пробився до фінального поєдинку Rivnestandart Open Cup. Суперником франківців у боротьбі за головний трофей стане вінницький "Володимир", який святкував дві перемоги над столичним "Budmonster" (8:2) та "Шляховиком" із Погребища (10:6). Фінальний двобій відбудеться завтра, 13-го вересня, о 14:00. Вболіваємо за "драконів" у вирішальному матчі разом!

Пряма трансляція фінального матчу:

Пресслужба НФК "Ураган"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.