- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Продексім (Херсон) - Ураган: анонс матчу (+live)

19 Вересня 2020 (10:53)

У суботу, 19-го вересня, НФК "Ураган" у Херсоні зіграє поєдинок 5-го туру Favbet Екстра-ліги проти місцевого "Продексіму". Матч відбудеться без глядачів у спорткомплексі ХВУФК і розпочнеться о 13:30. 

Безумовно, завтрашній поєдинок стане центральним в ігровому турі, адже на майданчику зійдуться перша та друга команда турнірної таблиці - наразі в активі "мельників" 12 пунктів, тоді як "дракони" набрали на два залікові бали менше. До того ж, в останні роки протистояння "Продексіму" та "Урагану" стало класичним в українському футзалі, адже саме ці дві команди є флагманами гри 5х5 в нашій країні. Тож на вболівальників очікує по-справжньому гаряче протистояння, в якому що "мельники", що "дракони" залишать всі сили на майданчику задля перемоги.

В літнє міжсезоння на тренерському містку херсонський клубу відбулись зміни - замість Станіслава Гончаренка команду очолив бразильський фахівець Андре Броканело, останнім клубом якого була іспанська "Джімба Картахена". Окрім того, зміни торкнулись і гравецького складу. Команду залишив досвідчений Євген Ланко, тоді як угоди з клубом уклали бразильські новачки Даніель Роза та Клаудіньо, який повернувся до Херсона після річної паузи.

Шанувальники футзалу зможуть переглянути поєдинок у прямому ефірі на офіційному YouTube-каналі Асоціації футзалу України. Початок о 13:30. Вболіваємо за "драконів" разом!

"Продексім" Херсон - НФК "Ураган" Івано-Франківськ
19 вересня. Favbet Екстра-ліга, 5 тур. м. Херсон, СК ХВУФК - 13:30.
Арбітри: Є. Гордієнко (Одеса), Є. Диннік (Харків), С. Черноусов (Херсон)
Хронометрист: Л. Ягупов (Херсон)​
Спостерігач арбітражу: О. Іванов (Дніпро)
Делегат: В. Скарлат (Миколаїв)

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.