- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Юрій ІВАНИШИН: "Про такий дебют можна лише мріяти"

25 Вересня 2020 (15:51)

Головний тренер «Урагану-2-КФВ» Юрій Іванишин у розмові із клубною пресслужбою розповів про підготовку до нового сезону та дебютний тріумф у рівненському турнірі.

- Як оціниш дебютний турнір під твоїм керівництвом?
- Про такий дебют можна тільки мріяти. Перша гра - перемога, перший турнір – трофей. Проте хочеться подякувати керівництву, гравцям, всьому тренерському та лікарському штабу, які  доклали всіх зусиль, щоб здобути цю маленьку перемогу, це наша спільна робота. Окремі слова подяки нашим родинам, друзям та всім вболівальникам. Ваша підтримка була відчутна. А ми рухаємося далі.

- З якими завданнями вирушали до Рівного?
- У Рівному на нас очікувала своєрідна «контрольна робота». Ми працювали вдома близько місяця. Рваний був графік у зв’язку із пандемією, яка не давала нам спокійно працювати довгий час. Більше як пів команди, останній раз отримували ігрову практику ще пів року тому. Тож до Рівного вирушали з головним завданням – отримання ігрової практики. А вже безпосередньо під час турніру хотіли побачити наші четвірки у справі, переглянути новачків команди, наші дії під час стандартів, гри в атаці, в обороні тощо. 

Вважаю, що не зважаючи на наш результат на турнірі, ми виконали всі завдання. Зараз детально розбираємо кожну гру та згодом поставимо кожному гравцю оцінку за «контрольну роботу».

- Чи задоволеною грою, яку показали хлопці у протистоянні з досвідченими суперниками?
- Враховуючи брак ігрової практики гравців, можна сказати, що ми задоволені грою гравців у цих матчах, тому, що шальки терезів позитивних дій переважали над негативними. Проте, повторюся, ми отримали великий об’єм матеріалу для опрацювання.

- На майданчику у Рівному вперше з'явився Владислав Завертаний, який пропустив більше півроку. Як оціниш його кондиції?
- Влад дуже хороший футзаліст. Турнір відіграв на хорошому рівні, проте, він зараз тільки набирає свою кращу форму.

- Фінальний матч став окрасою всього турніру, адже "драконам" вдалось продемонструвати характер і на "жилах" вирвати перемогу. Поділись, як налаштовував команду у перерві фінального матчу.
- Справді фінальний матч вийшов надзвичайно цікавим для уболівальників, де було багато голів, фолів та емоцій. Зайшовши у роздягальню, ніхто не робив паніки. Хлопці добре грали, створювали багато гольових моментів, проте і припустилися не мало помилок біля своїх воріт. Ми сказали гравцям, щоб продовжували дотримуватися нашої установки, проте, щоб переломити хід гри, потрібно буде удвічі більше додати при відборі м’яча, мінімізувати помилки біля своїх воріт, ну і в свою чергу відповідальніше віднестися до реалізації своїх моментів.

- Які подальші плани на підготовку команди?
- Наразі ми продовжуємо активний тренувальний процес і готуємося до наступного передсезонного турніру, який відбудеться або у Львові або у Луцьку.

- Чи вже відомо, в яких турнірах команда виступатиме в поточному сезоні?
- «Ураган-2-КФВ» продовжить виступи у Кубку України та Першій лізі, в якій наразі підтвердили свою участь 9 команд, а сам сезон розпочнеться наприкінці жовтня.

Пресслужба НФК "Ураган"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.