- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"ІнБев" - "Ураган": прев'ю матчу 6-го туру

25 Вересня 2020 (21:40)

"Дракони" вчетверте поспіль зіграють в гостях + LIVE

У суботу, 26-го вересня, "Ураган" у Житомирі зіграє поєдинок 6-го туру Favbet Екстра-ліги проти місцевого "ІнБева". Матч відбудеться без глядачів у спорткомплексі ФОК і розпочнеться о 12:00. 

Без перебільшення, житомирський "ІнБев" став відкриттям минулого сезону Favbet Екстра-ліги. Підопічні Михайла Соколовського по ходу сезону зуміли здивувати футзальну спільноту України, випередивши старожилів львівську "Енергію" та "Кардинал-Рівне" і завершивши чемпіонат на четвертій сходинці. Що цікаво, "ІнБев" став єдиною командою в Екстра-лізі, яка зуміла двічі обіграти "драконів". Втім, команда Максима Павленка сповна відігралась на суперниках в Кубку України (7:0 та 5:2) і, в підсумку, вдруге поспіль здобула трофей. Тож у завтрашньому поєдинку "дракони" будуть надвомтивованими і сповнені бажанням реваншуватись за минулі невдачі.

Підтвердили реноме несподіванки житомиряни вже у першому турі нового сезону, зумівши виріваши нічию у гостьовій грі проти "ХІТа" (5:5). Втім, у трьох наступних поєдинках "ІнБев" зазнав поразок і лише минулого тижня в матчі проти новачка "ДЕ Трейдинга" вдалось святкувати першу перемогу - 5:3. Зважаючи на такий скромний доробок, "пивовари" наразі розташувались на шостій позиції Favbet Екстра-ліги.

Влітку у складі "ІнБева" відбулись точкові зміни. Зокрема, заявку команди поповнили гравець розформованого "Епіцентру К Авангарду" Денис Соцький, молодий гравець "дублю" Владислав Боднарчук та Сергій Литвиновський з аматорського "Гранітеху". Натомість залишили розташування "пивоварів" Максим Войток, Олександр Розпотнюк та Максим Сєхов.

Шанувальники футзалу зможуть переглянути поєдинок у прямому ефірі на офіційному YouTube-каналі Асоціації футзалу України. Початок о 12:00. Вболіваємо за "драконів" разом!

"ІнБев" Житомир - НФК "Ураган" Івано-Франківськ
26 вересня. Favbet Екстра-ліга, 6 тур. м. Житомир, ФОК - 12:00.
Арбітри: А. Духан (Луганська обл.), Ю. Кондратьєв (Київ), О. Макаренко (Радомишль)
Хронометрист: М. Подраний (Житомир)
Спостерігач арбітражу: Ю. Щепанський (Львів)
Делегат: В. Таран (Житомир)

Пряма трансляція:

Пресслужба НФК "Ураган"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.