- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Інбев - Ураган - 1:4. "Дракони" святкували четверту перемогу в сезоні

27 Вересня 2020 (23:42)

До Житомира "дракони" прибули у дещо "вкороченому" складі - з різних причин поза заявкою залишились Артем Фаренюк та Микола Микитюк. Зважаючи на відсутність двох ключових виконавців, наставник "Урагану" Максим Павленко видозмінив стартову ланку, залучивши туди Назара Шведа та Олександра Дичука. Саме останні двоє були найактивнішими біля воріт житомирян на старті поєдинку. Та якщо з дальніми ударами досвідчений голкіпер Мельник впорався доволі впевнено, то завадити більярдному потсрілу від 18-річного Дичука після перехоплення не зумів - 0:1. Відзначимо, що для вихованця Академії НФК "Ураган" цей гол став дебютним за основну команду "драконів"!

Згодом непогані шанси для взяття воріт втратив Абакшин, якому двічі бракувало влучності. А от чи не перший напівмомент біля воріт Кардаша завершився голом - потужний постріл від Іванова з ауту прийняв на себе Кордоба, після контакту з яким "круглий" по-зрадницьки залетів у кут воріт. Щоправда, під час введення опорна нога "пивовара" повністю знаходилась на майданчику, що суперечить правилам гри у футзал, але арбітри цей епізод залишили поза увагою. 1:1 і Максим Павленко відреагував на такий перебіг подій хвилинним тайм-аутом. Розмова з наставником принесла свої плоди і Швед, протягнувши м'яча від центру майданчика, ефектно вразив дальну дев'ятку воріт господарів - 1:2. До кінця першого тайму обидві команди створили достатньо нагод для взяття воріт, але голкіпери суперників відіграли безпомилково.

По перерві більш активно розпочали поєдинок житомиряни і вже Кардашу довелось демонструвати свою майстерність на останньому рубежі. Витримавши стартовий натиск "ІнБева" франківці доволі швидко перехопили ініціативу і збільшили перевагу у рахунку. Після затяжної атаки і відчайдушних дій оборони "пивоварів" дальній удар Коваля таки досягнув мети - 1:3. І саме гол досвідченого універсала став каталізатором для обох команд - "ІнБев" помчав відігруватись, тоді як "дракони" прагнули піймати суперників на контратаці. Чи не найреальніший шанс для взяття воріт втратив Лебідь, який, вийшовши віч-на-віч з голкіпером, пробив повз ворота. Господарі відповіли гострими випадами від Чеберяка та Бакума, але Кардаш цього дня був на висоті. Не залишив майданчик без забитого м'яча і Абакшин - за 55-ть секунд до фінальної сирени наш голеадор вразив порожні ворота суперників. В підсумку, 1:4 - "Ураган" обігрує "ІнБев" і реваншується за поразки у минулорічній Favbet Екстра-лізі.

"ІнБев" Житомир - "Ураган" Івано-Франківськ - 1:4 (1:2)

26 вересня. Favbet Екстра-ліга, 6 тур. м. Житомир, СК ФОК. Без глядачів.

Голи: Кордоба (13, аг) - Дичук (2), Швед (17), Коваль (25), Абакшин (40).

"Інбев": Мельник (в) - Бланк, Іванов, Чеберяк, Бакум (к) - Боднарчук, Дзюба, Івановський, Литвиновський, Карбула - Сорокін (в). Головний тренер: Михайло Соколовський.

"Ураган": Кардаш (Колток (к), 40) - Кордоба, Радевич, Дичук, Швед - Лебідь, Коваль, Шеремета, Абакшин. Головний тренер: Максим Павленко.

Попередження: Литвиновський (5) - Радевич (22), Дичук (31).

 

Пресслужба НФК "Ураган"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.