- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Вихованці Академії НФК "Ураган" взяли участь у Ярмарку футзалу 2020

13 Жовтня 2020 (15:38)

Минулого тижня одразу чотири вікової категорії вихованців Академії НФК “Ураган” взяли участь у масштабному дитячому турнірі Ярмарок футзалу 2020, що відбувся у місті Луцьку.

У віковій категорії U-7 змагались сім команд, серед яких і юні вихованці Академії НФК “Ураган” – “Ураган-1” та “Ураган-2” (тренер – Петро Липецький).  За підсумком одноколового турніру юні футболісти Академії фінішували на першій та сьомій сходинках, а Артур Матвіїшин визнаний найкращим бомбардиром турніру! Також під час поїздки юні футболісти провели захопливу екскурсію у Луцький зоопарк, де добре провели час між поєдинками та мали змогу познайомитись із екзотичними тваринами.

Підсумкове становище турніру “Ярмарок футзалу 2020” U-7:
1. Академія НФК “Ураган-1”
2. “Олімпія” Луцьк
3. “Респект” Луцьк
4. “Мідас” Луцьк
5. “Амазонка” Луцьк
6. “Любарт Кідс” Луцьк
7. Академія НФК “Ураган-2”

Склад команд U-7 на турнірі “Ярмарок футзалу 2020”:
Левицький Кирило, Колток Маркіян, Гавриляк Микола, Зеленський Давид, Дем’янчук Ілля, Юрчишин Андрій, Оперук Артем, Іваночко Тимофій, Лещак Максим, Матвіїшин Артур, Будункевич Роман, Проців Ілля, Данилишин Богдан, Ільінчик Владислав, Стехна Матвій, Капусняк Артем.

А от у турнірі U-9 (2012-2013 р. н.) взяли участь юні вихованці Богдана Ольшанецького, які також зіграли у двох командах – “Ураган-1” та “Ураган-2”. За підсумком групового етапу “Ураган-1” пробився до Вищої ліги, де посів почесне четверте місце, обігравши рівненський “Олімп” (4:0) та ДЮСШ Маневичі (3:1). А от команда “Ураган-2” змагалась у Першій лізі, де також фінішувала четвертою, здолавши у вирішальних матчах “Олімп-2” (4:0) та “Респект-2” (2:0). Відзначимо, що юні “ураганівці” змагались на турнірі командами 2013 р. н., тобто на рік молодшими на відміну від своїх суперників, а кращим голеадором команди на турнірі став Макар Вітульський, в активі якого 8 забитих голів.

Підсумкове становище турніру “Ярмарок футзалу 2020” U-9:
Вища ліга:
1. “Мідас” Луцьк
2. “Універсал” Луцьк
3. ДЮСШ №2 Луцьк
4. Академія НФК “Ураган-1”
5. ДЮСШ Маневичі
6. “Олімп” Рівне

Перша ліга:
1. “Штурм” Колки
2. “Респект” Луцьк
3. “Амазонка” Луцьк
4. Академія НФК “Ураган-2”
5. “Олімп-2” Рівне
6. “Респект-2” Луцьк

Склад команд U-9 на турнірі “Ярмарок футзалу 2020”:
Дмитрик Богдан, Олійник Сергій, Кутицький Максим, Грабар Сергій, Ярицький Денис, Антошків Владислав, Федина Олександр, Вітульський Макар, Чекалюк Олександр, Цапко Костянтин, Геряк Маркіян, Геряк Юліан, Репела Тарас, Богів Євген, Франчук Мар’ян, Луців Данило, Морушко Юрій, Рудей Артем.

Джерело
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.