- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Теремно Хліб" - "Ураган-2-КФВ": прев'ю кубкового матчу

16 Жовтня 2020 (21:00)

Дублери "Урагану" новий сезон розпочнуть у Луцьку.

У суботу, 17-го жовтня, "Ураган-2-КФВ" у Луцьку зіграє перший поєдинок І етапу Кубка України з футзалу сезону 2020/21. На майданчику місцевого спорткомплексу "Адреналін Сіті" команда Юрія Іванишина зустрінеться з луцьким клубом "Теремно Хліб". Початок гри о 16:00.

Наш майбутній суперник є новачком Суперліги чемпіонату Волинської області з футзалу. Минулого сезону "пекарі" стали чемпіонами Вищої ліги волинського футзалу (другий за рангом дивізіон), тож отримали право зіграти у когорті найкращих. Відзначимо, серед здобутків команди на обласному рівні є і один вагомий трофей - Кубок Асоціації футзалу Волині, здобутий у 2019-му році. Тож матчі з "Ураганом-2-КФВ" стануть для волинян дебютними на всеукраїнській арені.

А от дублерів "Урагану" під час літнього міжсезоння спіткали кілька кадрових "підвищень" - до табору основний команди були переведені Віталій Коробка, Олександр Дичук, Олег Негела та Петро Сенюк. Зважаючи на це новому тренерському штабу на чолі з Юрієм Іванишином потрібно було укомплектовувати склад, тож команду поповнили юні вихованці Академії НФК "Ураган", а саме Сергій Бельбас, Роман Петровський та Андрій Ткачук. У рамках підготовки до нового змагального сезону "дракони" взяли участь у передсезонному турнірі у Рівному, де вибороли головний трофей, обігравши у драматичному фіналі вінницький "Володимир" - 6:5.

Ближче до початку поєдинку стане відомо, чи запланована онлайн-трансляція першого поєдинку на майданчику СК "Адреналін Сіті", тож очікуйте на оновлення. 

"Теремно Хліб" Луцьк - "Ураган-2-КФВ" 
17 жовтня. Кубок України, І етап, перший матч. м. Луцьк, СК "Адреналін Сіті" - 16:00.
Арбітри: А. Кузьмін, М. Герчук (обидва – Львівська обл.), Ю. Ткачук (Луцьк)
Хронометрист: О. Джафарова (Луцьк)
Спостерігач арбітражу: І. Якимишин (Львів)

Пресслужба НФК "Ураган"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.