- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Ураган" - "Енергія": анонс та пряма трансляція

17 Жовтня 2020 (09:12)

 "Енергетичне дербі" завершить перше коло чемпіонату + LIVE

У суботу, 17-го жовтня, "Ураган" в Івано-Франківську зіграє поєдинок 9-го туру Favbet Екстра-ліги проти львівської "Енергії". Матч відбудеться без глядачів у Манежі КФВ і розпочнеться о 12:00. 

Сьогоднішній поєдинок стане центральним в заключному турі першого кола Favbet Екстра-ліги. По-перше, на майданчику КФВ зустрінуться команди верхньої частини турнірної таблиці - "енергетики" наразі йдуть другими, тоді як "дракони" розташувались на четвертій сходинці. Відставання між командами складає шість пунктів, а франківці провели на один матч менше за своїх опонентів. Тож сьогодні суперники зможуть покращити свої турнірні позиції.

По-друге, поєдинки "Урагану" та "Енергії" завжди славились своєю принциповістю. Ще б пак, адже західноукраїнські команди виокремлюються на майданчику своїм бійцівським характером, а особливо, коли мова йде про матчі із географічними сусідами.  І так було у всі часи, незалежно від того в якому турнірі команди зустрічались (Екстра-ліга, Кубок України чи Суперкубок України) та в якій ігровій формі перебували.

По-третє, років три тому львівська "Енергія" зважилась на не надто популярне рішення, на 90% омолодивши склад і перевівши до основи кращих вихованців клубної вертикалі. Так, протягом цього часу хлопці помилялись, "набивали ґулі", спотикались. Але вже зараз юнаки змужніли і футзальна Україна побачила перші плоди такого рішення - у поточному сезоні "енергетики" видали семиматчеву серію без поразок, а поки обіграти львів'ян зумів лише чемпіон країни "Продексім". Щось схоже зараз переживає і "Ураган", де левова частка власних вихованців робить свої перші кроки в елітному дивізіоні українського футзалу.  

Шанувальники футзалу зможуть переглянути "енерегтичне дербі" у прямому ефірі на телеканалі СПОРТ 1 та офіційному YouTube-каналі Асоціації футзалу України. Початок о 12:00. Вболіваємо за "драконів" разом!

НФК "Ураган" Івано-Франківськ - "Енергія" Львів 
17 жовтня. Favbet Екстра-ліга, 9 тур. м. Івано-Франківськ, Манеж КФВ - 12:00.
Арбітри: О. Хомич (Луцьк), Д. Божко (Хмельницький), Я. Вовчок (Івано-Франківськ)
Хронометрист: В. Гронський (Івано-Франківськ)
Спостерігач арбітражу: В. Дараган (Київ) 
Делегат: М. Кирилюк (Київ)

Пряма трансляція:

Пресслужба НФК "Ураган"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.