- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Теремно Хліб" - "Ураган-2-КФВ" - 2:2. Бойова нічия у Луцьку

18 Жовтня 2020 (19:30)

Дублери "Урагану" розпочали новий сезон з мирової

Стартова п'ятірка "Урагану-2-КФВ" на перший матч нового змагального сезону мала наступний вигляд - місце у воротах зайняв Микола Гуйван, тоді як Андрій Британ, Андрій Ткачук, Ігор Бессонов та Василь Баланик склали квартет польових гравців. Перша небезпечна нагода у зустрічі в активі "драконів" - Баланик з дальної відстані перевірив пильність голкіпера волинян. Згодом непоганий шанс відкрити лік голам у зустрічі втратив Негела, удар якого прийняв на себе Притулюк. Близьким до взяття воріт був і Сенюк, але його постріл просвистів повз дальну стійку воріт. Втім, на 6-ій хвилині матчу підопічні Юрія Іванишина були винагороджені за старання. Потужний удар від Баланика прийняв на себе Іваніцький, рикошетом від якого "круглий" затріпотів у сітці - 0:1.

Після забитого м'яча гості лише продовжували нарощувати оберти, та подвоїти перевагу у рахунку ніяк не вдавалось - то гостям бракувало влучності, то каркас воріт врятував волинян після пострілу у виконанні Баланика. А от "пекарі" свою чи не єдину нагоду відзначитись використали сповна - мети досягнув дальній удар у виконанні Іваніцького (1:1). Щоправда, в тому епізоді не обійшлось без удачі, адже Сенюк дещо підкоригував політ "круглого" що й дезорієнтувало голкіпера "драконів".

Друга половина зустрічі розпочалась із забитого м'яча. Триходівка Британ-Бессонов-Ткачук завершилась влучним ударом останнього - 1:2. "Ураганівці" продовжували грати першим номером, але як і в першому таймі команді бракувало влучності в завершальній фазі атак. За низьку реалізацію нагод франківці були покарані під завісу гри зусиллями Бурковського, який влучним ударом приніс своїй команді нічию - 2:2.

"Теремно Хліб" Луцьк - "Ураган-2-КФВ" - 2:2 (1:1)
17 жовтня
. Кубок України, І етап, перший матч. м Луцьк, СК "Адреалін Сіті".
Голи: Іваніцький (13), Бурковський (36) - Іваніцький (6, аг), Ткачук (23).
"Теремно Хліб": Притулюк (в) - Байбула (к), Бурковський, Іваніцький, Ядловський - Василюк, Герасимук, Рижановський, Трохимчук - Шаула, Четвержук (в).
"Ураган-2-КФВ": Гуйван (в) - Ткачук, Бессонов, Британ (к), Баланик - Лейб'юк, Негела, С. Бельбас, Сенюк - Бойків, Петровський, Гордієвич (в). Головний тренер: Юрій Іванишин.
Попередження: Шаула (37)

Пресслужба НФК "Ураган"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.