- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Ураган-3" - "NG Metal": прев'ю матчу 1-го туру

13 Листопада 2020 (21:40)
"Ураган-3" розпочне сезон у Другій лізі + LIVE

У суботу, 14-го листопада, "Ураган-3" у Львові зіграє матч 1-го туру Другої ліги проти команди "NG Metal". Поєдинок відбудеться без глядачів у Палаці Спорту "Галичина" і розпочнеться о 13:40. 

У зв'язку з відтермінуванням старту сезону у Першій лізі керівництвом та тренерським штабом НФК "Ураган" було прийнято рішення заявити номінально "третій" склад команди у чемпіонат Другої ліги. До заявки команди увійдуть молоді футзалісти "Урагну-2-КФВ" та вихованці клубної Академії, а керуватиме діями гравців Юрій Іванишин. Рішення взяти участь саме у чемпіонаті Другої ліги під егідою Асоціації футзалу Львівщини покликане тим, що це найбльш престижні футзальні змагання в нашому регіоні як за рівнем організації, так і за складом учасників.

Першим суперником юних "драконів" в новому чемпіонаті Другої ліги стане клуб "NG Metal" з Куликова. Наш майбутний суперник за останні роки став одним з флагманів аматорського футзалу Львівщини. Першим вагомим досягненням куликівців у турнірах під егідою АФЛ є бронза літнього сезону Гранд-ліги у 2018-му році. Згодом команда двічі ставала найкращою у Літній Гранд-лізі в 2019-му та 2020-му роках, а також стала чемпіоном Гранд-ліги Львівщини в сезоні 2019/20. Тож де-факто завтра на молодих "драконів" очікує поєдинок проти чинного чемпіона змагань, укомплектованого досвідченими футзалістами, відомими виступами за клуби Екстра-ліги.

Шанувальники футзалу зможуть переглянути поєдинок у прямому ефірі на YouTube-каналі Асоціації футзалу Львівщини. Початок об 13:40. Вболіваємо за "драконів" разом!

"Ураган-3" Івано-Франківськ - "NG Metal" Куликів
14 листопада. Друга ліга (АФЛ), 1 тур. м. Львів, ПС "Галичина" - 13:40.

Пряма трансляція:

Пресслужба НФК "Ураган"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.