- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Ураган-3" переміг в спарингу "Галицьку здобу"

14 Листопада 2020 (20:21)

"Третій" склад "драконів" святкував перемогу в товариській грі.

Як ми повідомляли раніше, номінально "третій" склад "Урагану" цьогоріч виступить у чемпіонаті України серед команд Другої ліги. І старт команди Юрія Іванишина у новому турнірі мав відбутись сьогодні у поєдинку проти аматорського клубу "NG Metal" з Куликова. Втім, суперники в останній момент відмовились від участі у цьогорічному чемпіонаті, тож "Ураган-3" провів спаринг з одним з флагманів львівського аматорського футзалу клубом "Галицька здоба", який в останні роки є постійним учасником попередніх етапів Кубка України з футзалу. Не став винятком і поточний розіграш національного трофею, в якому "пекарі" за сумою двох матчів поступились рівненському клубу "Рівнестандарт-ДЮСШ-4" (3:6 та 3:3) і припинили участь в турнірі вже у І етапі.

Товариський матч пройшов у звичному для Другої ліги форматі двох таймів по 15-ть хвилин "чистого" часу. Першими відкрити рахунок у зустрічі вдалось "драконам", коли зразкову триходівку Ткачук-Британ-Бессонов ударом в порожні ворота завершив останній - 1:0. Не минуло й хвилини, як франківці подвоїли перевагу. Цього разу Ткачук "обікрав" захисника і потужним ударом відправив "круглого" точно в ціль - 2:0. На 12-ій хвилині команда знаного футзального фахівця Сергія Тригубця сквитала один м'яч. Це Сивак після швидкої контратаки вразив ворота Гордієвича - 2:1. Втім, останнє слово у першому таймі було за "Ураганом-3" - Завертаний прицільним ударом ледь не з центра майданчика вразив нижній кут воріт львів'ян. За рахунку 3:1 суперники пішли на перерву.

В стартові хвилини другої п'ятнадцятихвилинки суперникам вдалось обмінятись забитими м'ячами. Спочатку Британ у два дотики розібрався із захисником і потужним ударом увігнув м'яча під поперечку, а за кілька миттєвостей Яблонський скористався незлагодженісю в діяї "драконів" при обороні - 4:2. Та найбільш інтригуюче у поєдинку стало на 23-ій хвилині, коли Стегніцький скоротив відставання до мінімуму - 4:3. Втім, більше у матчі суперники голів не забивали - 4:3, "Ураган-3" перемагає в спарингу.

"Ураган-3" Івано-Франківськ - "Галицька здоба" Львів - 4:3 (3:1)
Голи:
Бессонов (8), Ткачук (9), Завертаний (14), Британ (19) - Сивак (12), Яблонський (19), Стегніцький (23)
"Галицька здоба": Шуптар (в) - Сивак, Стефанків, Стегніцький, Хомченко - Коваль, Ілфімов, Яблонський. Головний тренер: Сергій Тригубець.
"Ураган-3": Гуйван (Гордієвич, 10, Хомяк, 20) - Британ, Завертаний, Бессонов, Ткачук - Баланик, Лейб'юк, Бойків, Петровський, Онуфрак, Негела, Федик. Головний тренер: Юрій Іванишин.

Пресслужба НФК "Ураган"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.