- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Ураган" - "Моноліт-Viva Cup": прев'ю матчу 13-го туру

26 Листопада 2020 (20:54)

"Дракони" прийматимуть харків'ян + LIVE

У п'ятницю, 27-го листопада, "Ураган" в Івано-Франківську зіграє поєдинок 13-го туру Favbet Екстра-ліги проти харківського "Моноліту-Viva Cup". Матч відбудеться без глядачів у спорткомплексі КФВ і розпочнеться о 14:00. 

Матч в Івано-Франківську закриє ігрову програму п'ятниці у Favbet Екстра-лізі, адже о 12:00 зіграють "ДЕ Трейдинг" та львівська "Енергія", а годиною по тому на майданчик в центральному поєдинку туру зійдуться "Кардинал-Рівне" та столичний "ХІТ". Ще один матч між хмельницьким "Соколом" та АФФК "Суми" відбудеться в суботу, тоді як гра між херсонським "Продексімом" та житомирським "ІнБевом" перенесено на 3-тє грудня у зв'язку з виявленням нових випадків зараження COVID-19 у складі "пивоварів".

У рамках звітного туру до Івано-Франківська завітає новачок поточного сезону Favbet Екстра-ліги харківський "Моноліт-Viva Cup". Щоправда, харків'ян назвати новачками можна лише за статусом, але аж ніяк за складом. Ще б пак, адже цьогоріч кольори клубу захищають знані у футзальній спільноті майстри, серед яких Дмитро Бондар ("Тайм", "Енергія", "Локомотив"), Євген Ланко ("Локомотив", "Продексім"), Денис Овсянніков ("Енергія", "Тайм", "Єнакієвець", "Локомотив") та В'ячеслав Чуднов ("Єнакі\вець", "Продексім"). Не обійшлось у таборі харків'ян і без ексдраконів - нині там виступають Владислав Сорокін ("Ураган-2-КФВ") та Владислав Моспан ("Ураган").

Щодо турнірного становища майбутніх суперників, то господарі наразі ділять третю-четверту сходинки разом з львівською "Енергією". Натомість "Моноліт-Viva Cup" перебуває на сьомій позиції, випереджаючи АФФК "Суми" лише завдяки кращим додатковим показникам. Якщо ж говорити про останні результати команд, то минулого тижня "дракони" доволі впевнено вдома обіграли хмельницький "Сокіл" (6:1), тоді як харків'яни в гостях зазнали поразки від чинних чемпіонів херсонського "Продексіма" - 1:5. Не можемо не згадати і перший поєдинок сіж цими суперниками, який відбувся 12-го вересня. Тоді у харківському Палаці спорту "Локомотив" підопічні Максима Павленка здолали своїх візаві з рахунком 3:0, а влучними ударами відзначились Микола Микитюк, в активі якого дубль та Ярослав Лебідь.

Шанувальники футзалу зможуть переглянути поєдинок у прямому ефірі на YouTube-каналі Асоціації футзалу України. Початок о 14:00. Вболіваємо за "драконів" разом!

НФК "Ураган" Івано-Франківськ - "Моноліт-Viva Cup" Харків
27 листопада. Favbet Екстра-ліга, 13 тур. м. Івано-Франківськ, Манеж КФВ - 14:00.
Арбітри: О. Хомич (Луцьк), В. Гарасимків (Ковель), Т. Дем'янчук (Івано-Франківськ) 
Хронометрист: П. Липецький (Івано-Франківськ)
Спостерігач арбітражу: В. Олійник (Київ)
Делегат: Б. Мельник (Львів)

Пряма трансляція:

Пресслужба НФК "Ураган"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.