- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Ураган" завдяки голу голкіпера здолав "Суми" + ВІДЕО

09 Січня 2021 (20:37)

"Дракони" у 2021-му стартують з перемоги.

Напередодні звітного поєдинку "Ураган" стикнувся з кадровими проблемами - до Назара Шведа та Сергія Коваля, які вже довший час знаходяться в лазареті команди, додався капітан Микола Микитюк, вилучений у попередньому протистоянні з "Кардиналом-Рівне". За відсутності Микитюка капітанську пов'язку одягнув Роман Кордоба, а місце в другій ланці команди отримав Віталій Коробка.

З перших хвилин "дракони" взяли ініціативу до своїх ніг і тричі в центрі подій опинявся Кордоба. Втім, двічі після ударів досвідченого універсала врятував голкіпер господарів Сітнер, а ще одного разу постріл пройшов повз рамку. "Суми" огризнулись випадом Цілика, та Колток в тому епізоді відіграв надійно. "Ураган" продовжував тиснути на ворота суперників і знову на першу роль вийшла майстерність Сітнера, який демонстрував найкращі якості у рамці після ударів Кордоби та Фаренюка. Все ж на екваторі тайму франківці досягли свого, коли Радевич віддав на Кордобу і один з найактивніших у першій половині катнув м'яча повз голкіпера - 0:1. Могли гості і подвоювати перевагу, та як Радевич, так і Фаренюк не зуміли переграти Сітнера в ближньому бою. Стримавши натиск гостей, "Суми" заграли у свій звичний футзал і створювали все більше напруги біля володінь Колтка. На 17-ій хвилині господарі зуміли відновити статус-кво - це Катеринін покарав франківців за втрату м'яча в центрі майданчика. Далі гра пішла на зустрічних курсах - Кефа влучив у стійку, а Фаренюк з вигідної позиції пробив у воротаря. Та більше голів в першому таймі вболівальники біля екранів своїх гаджетів не побачили - нічия 1:1.

Другий тайм розпочався з дального удару від Кордоби, який знову прийшовся у голкіпера. Відповідь сумчан видалась блискавичною - Сметаненко опинившись спиною до воріт віддав на вільного Зеленського, і лише чудова реакція Колтка врятувала "Ураган" від неприємностей. Наступні хвилини видались доволі складними для підопічних Максима Павленка, адже помилки в позиційних атаках ледь не призвели до пропущених голів, та якщо Зеленський та Ессаргіні, вискочивши на побачення з голкіпером, пробили по "горобцях", то після удару Катериніна в гру вступив Колток. Демонстрував дива у рамці і Сітнер, коли на ударній позиції опинялись Кордоба та Фаренюк. За іронією долі голкіпер сумчан надійно діяв після пострілів універсалів "драконів", а от довга подача від колеги по амплуа Колтка застала його зненацька і "круглий" по-зрадницьки залетів у нижній кут воріт. Щоправда, в цьому епізоді вагома заслуга і Фаренюка, який закривав огляд голкіперу - 1:2. Одразу непогану нагоду відзначитись втратив кращий голеадор favbet Екстра-ліги Абакшин, та його удар прийняла на себе стійка. В підсумку, 1:2 - "Ураган" перемагає та в хорошому настрої готується до старту в новому розіграші Кубка України.

АФФК “Суми” – НФК “Ураган” –  1:2 (1:1)
9 січня.
Favbet Екстра-ліга, 16-й тур. м. Суми, легкоатлетичний манеж СумДУ. Без глядачів.
Голи: Катеринін (17) – Кордоба (10), Колток (35).
“Суми”: Сітнер (в) – Катеринін, Зеленкевич, Ессаргіні, Зеленський (к) - Гурєєв, Сметаненко, Кефа, Цілик, Ігумнов, Острога – Пєтухов (в), Балухта (в). Головний тренер: Іван Скіцко.
“Ураган”: Колток (в) – Фаренюк, Радевич, Кордоба (к), Масевич - Лебідь, Шеремета, Абакшин, Коробка - Дичук, Завертаний – Кардаш (в). Головний тренер: Максим Павленко.
Попередження: Зеленський (40) - Шеремета (11), Абакшин (38), Лебідь (40), Колток (40).

Відеоогляд матчу:

Пресслужба НФК "Ураган"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.