- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Віктор Русин: "Мав пропозицію від клубу Екстра-ліги"

12 Січня 2021 (20:03)

Франківський футзаліст Віктор Русин в коментарі SPORT.IF.UA поділився думками щодо виступів своєї команди, завдання на сезон та подальші плани.

Нагадаємо, що Віктор є вихованцем Академії НФК Ураган. В сезоні 17/18 з командою U-16 став переможцем Юнацької Екстра-ліги та кращим бомбардиром змагань. Зараз виступає в польському чемпіонаті за команду "Luxiona AZS UMCS Lublin".

- Виступ в чемпіонаті Польщі пов'язаний з навчанням чи були якісь інші передумови?

- Ні, навчання тут ні до чого. З Польщею я пов'язаний від малого, тому вирішив, що для мене буде кращим продовжити свої виступи саме там.

- Ти зіграв десять матчів та відзначився тричі в першій частині чемпіонату. Як оціниш виступ команди і свій особистий в минулому році?

- На початку сезону важко нам було увійти в чемпіонат, але в якийсь момент все змінилось, зловили певну серію перемог і закінчили першу частину чемпіонату на третій сходинці. Друга частина чемпіонату обіцяє бути цікавою, так як стоїть завдання виходу в Екстракласу. Щодо своїх виступів, вважаю цей рік для себе вдалим, в плані прогресу та розвитку, звикаю до дорослого футзалу, але десь в якихось іграх отримую менше ігрової практити, так як конкуренція в команді велика, а я  наймолодший гравець.

- Наскільки реально вийти в Екстракласу в разі досягнення потрібного результату, є все для цього?

- Так, керівництво докладає максимум зусиль і робить все можливе, щоб виконати завдання. Ми, в свою чергу, в турнірну таблицю стараємось не заглядати і виходимо на кожну гру тільки за трьома очками. Шанси в нас великі, зараз головне не розслаблятись і продовжувати важко працювати, щоб в другій частині чемпіонату показати ще кращу гру, ніж була у першій.

- Плануєш залишитись в Любліні незалежно від результату?

- З того, що мені відомо, то керівництво бажає бачити мене і в наступному сезоні, але зараз важко щось говорити на цю тему.

- З великим футболом закінчено чи ще намічаються якісь варіанти?

- Точно сказати не можу, але варіанти є. Поки не на часі.

- Хотів би колись зіграти в українській Екстра-лізі?

- Колись можливо і хотів би. Навіть скажу, що була пропозиція від одного з клубів перед початком поточного сезону. Зараз про повернення не думаю, поки планую грати лише у Європі.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.