- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Ураган" стартує у Кубку України (+ ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ)

15 Січня 2021 (19:14)

У суботу, 16-го січня, франківський "Ураган" у Житомирі зіграє перший матч 1/8 фіналу Favbet Кубка України проти місцевого "ІнБева". Матч відбудеться без глядачів у спорткомплексі ФОК і розпочнеться о 12:00. 

Ще свіжою у пам'яті шанувальників футзалу залишається остання зустріч завтрашніх суперників, яка відбулась в середині грудня вже минулого року. Тоді на майданчику Коледжу фізичного виховання в Івано-Франківську гору взяли "дракони" - 8:0. Втім, попри підсумковий результат, той поєдинок запам'ятався гострою боротьбою і безгольовим першим таймом. Впевненою звитягою підопічних Максима Павленка завершився і матч першого кола в Житомирі - 4:1 на користь франківців. Напевне, варто пригадати і той цікавий факт, що минулоріч ці ж суперники зустрічались на стадії 1/8 фіналу національного кубка. І тоді теж в двох матчах був сильнішим саме "Ураган".

Та потрібно пам'ятати, що Кубок України - це зовсім інший турнір. Турнір, в якому команди налаштовуються як на останній бій і готові боротись до останньої секунди поєдинку. Тож кубкові матчі завжди сповнені інтриги і байдуже, які місця команди посідають у внутрішньому чемпіонаті. А посідають суперники позиції на різних полюсах - після переможного старту у 2021-му (обидві команди здолали своїх конкурентів з однаковим рахунком 2:1) "дракони" замикають трійку лідерів, тоді як "ІнБев" знаходиться на сьомій сходинці і має непогані шанси потрапити до плей-офф.

Шанувальники футзалу зможуть переглянути поєдинок у прямому ефірі на каналі СПОРТ 1 та YouTube-каналі Асоціації футзалу України. Початок о 12:00. Вболіваємо за "драконів" разом!

"ІнБев" Житомир – "Ураган" Івано-Франківськ
16 січня. Favbet Кубок України, 1/8 фіналу, перший матч. м. Житомир, ФОК - 12:00.
Арбітри: Р. Лутій, Д. Каркаєв (обидва – Київ), О. Макаренко (Радомишль)
Хронометрист: В. Тарасюк (Житомир)
Спостерігач арбітражу: Ю. Веремчук (Рівне)

Пряма трансляція:

Пресслужба НФК "Ураган"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.